Artykuły do tagu: Pedofil

Nagrywał kilkuletnią siostrę, filmiki umieszczał w Internecie
Prokuratura Okręgowa w Piotrkowie postawiła zarzuty 26-latkowi, który miał wykorzystywać seksualnie kilkuletnią siostrę, nagrywać to kamerą i udostępniać w Internecie.
Mariusz Trynkiewicz ponownie skazany
Pięć lat i 6 miesięcy ma spędzić w więzieniu Mariusz Trynkiewicz. Sąd w Gostyninie skazał piotrkowianina za posiadanie pornografii dziecięcej w czasie, gdy odbywał wyrok w Strzelcach Opolskich (za wielokrotne morderstwo). Wyrok nie jest prawomocny.
Co się dzieje z księdzem Ireneuszem Bochyńskim?
Afera z listopada 2013 roku zmiotła księdza Ireneusza Bochyńskiego z powierzchni życia publicznego. Dosłownie z dnia na dzień piotrkowski celebryta zapadł się pod ziemię. Co dziś się z nim dzieje?
Prokurator stawia zarzuty Mariuszowi T.
Mariusz T. usłyszał 2 dni temu zarzuty prokuratorskie. Jednym z nich jest nielegalne posiadanie gier komputerowych.
Przedwcześnie umorzyli śledztwo w sprawie ks. Bochyńskiego
Prokuratura Rejonowa w Radomsku ponownie wszczęła śledztwo w sprawie publicznego pochwalania lub propagowania zachowań o charakterze pedofilskim. Chodzi o wywiad, jakiego udzielił ksiądz Ireneusz Bochyński, były rektor Kościoła Akademickiego Panien Dominikanek w Piotrkowie.
Mariusz Trynkiewicz przerywa milczenie
Morderca zza krat pisze list do dziennikarki Polsatu.
Trynkiewicz jednak wyjdzie na wolność?
11 lutego Mariusz Trynkiewicz, który w 1988 roku w Piotrkowie zabił 4 chłopców wyjdzie prawdopodobnie na wolność. Takie informacje padły w niedzielnym programie „Państwo w Państwie” emitowanym na antenie Telewizji Polsat i Polsat News. Z rzeszowskiego więzienia, gdzie odbywa karę 25 lat pozbawienia wolności nie trafi jednak do rodzinnego Piotrkowa, a do innej miejscowości w Polsce.
Prokuratura odmówiła wszczęcia śledztwa
Łódzka prokuratura odmówiła wszczęcia śledztwa przeciwko byłemu rektorowi kościoła akademickiego Panien Dominikanek w Piotrkowie - księdzu Ireneuszowi Bochyńskiemu.
Siedem lat więzienia dla 58-letniego pedofila
Siedem lat w więzieniu spędzi 58-letni pedofil z Radomska. Przed Sądem Okręgowym w Piotrkowie zapadł właśnie wyrok w sprawie mężczyzny.
42-letni pedofil zaatakował w windzie dwie dziewczynki w wieku 6 i 8 lat. Do zdarzenia doszło w biały dzień w jednym z bloków na osiedlu Górna.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat