Artykuły do tagu: PawełMałolepszy

Wspominali zdolnego, skromnego człowieka (AUDIO, VIDEO)
Koncert poświęcony pamięci Piotra Kudyby odbył się w piątek w sali Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie. Zmarły 10 lat temu muzyk i kompozytor był absolwentem „Chrobrego”, twórcą i dyrektorem artystycznym bełchatowskiego Schola Cantorum Gospel Choir.
Stare kufle w Sejfie, czyli Paweł Małolepszy na żywo
Piotrkowski artysta Paweł Małolepszy nie ma wakacji. Gra, koncertuje i wraz z grupą przyjaciół odwiedza ulubione miejsca. W piątek wystąpi w letnim ogródku klubu Sejf.
Paweł Małolepszy znów zagrał w Piotrkowie
"Wiara", "Dziękuję ci", "Stare kufle" - te znane wśród piotrkowian przeboje zabrzmiały w piątkowy wieczór w klubie Sejf. Po raz pierwszy od dawna w rodzinnym mieście wystąpił Paweł Małolepszy wraz z przyjaciółmi.
Koncert piosenek o miłości pod intrygującym tytułem ZAMUZYKOCHAJMY SIĘ odbędzie się 14 lutego w Miejskim Ośrodku Kultury. Wystąpi Paweł Małolepszy z zespołem. Początek o 19:00.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat