Artykuły do tagu: Pawłowska

Potrącenie rowerzystki przy Migdałowej
Do wypadku doszło we wtorkowe popołudnie przy złączeniu ulic Migdałowej i Pawłowskiej w Piotrkowie. Około godziny 15-ej 69-letnia kobieta została potrącona przez 33-latka jadącego Fordem Mondeo. Po opatrzeniu przez załogę karetki rowerzystka trafiła do szpitala.
Pył przeszkadza mieszkańcom. Będzie asfalt?
Piotrkowianie mieszkający przy skrzyżowaniu ulic Pawłowskiej i Widok od dłuższego czasu borykają się z pyłem, wzniecanym przez przejeżdżające samochody, droga jest w fatalnym stanie. Wszystko przez nawierzchnię szutrową na ulicy Widok, która prowadzi do działek OAZA.
Spłonął dom sąsiadki. Mieszkańcy os. Pawłowska nie czują się bezpiecznie
Mieszkańcy osiedla Pawłowska w Piotrkowie nie czują się bezpiecznie. Droga prowadząca do ich posesji jest tak dziurawa, że trudno rozwinąć prędkość większą niż 10 km/h. Mówią, że ulice nie są odpowiednio oznakowane, przez co problemy z dojazdem mają zarówno wozy strażackie, jak i karetki pogotowia. Przekonali się o tym, kiedy na osiedlu doszło do pożaru.
Ulica Chopina przekazana wykonawcy
Wkrótce rozpoczną się prace przy budowie ulicy Chopina w Piotrkowie. 4 lipca przekazano plac budowy wykonawcy.
Nowe ulice na osiedlu Pawłowska
Dobra wiadomość dla mieszkańców osiedla Pawłowska w Piotrkowie. Właśnie oddano do użytku nowe ulice w tej części miasta.
W Piotrkowie ruszyła budowa kanalizacji na osiedlu Pawłowska. Obecnie prace trwają na ulicy Porazińskiej.
Na Pawłowskiej zakopała się karetka
Na ulicy Pawłowskiej w Piotrkowie zakopała się karetka. Samochód z błota wypchnęli mieszkańcy. Sytuacja wyjątkowa, ale to, że ludzie muszą zakładać gumiaki, żeby wyjść z domu, to już nie wyjątek, a codzienność.
Osiedle Pawłowska to jedno z najpopularniejszych miejsc w Piotrkowie do budowy domów jednorodzinnych. W ubiegłym roku wybudowano tam kanalizację sanitarną. Teraz ogłoszono przetarg na wykonanie kanalizacji deszczowej, chodnika oraz jezdni.
Ulica Pawłowska w Piotrkowie na pewno nie zostanie zmodernizowana w przyszłym roku, szanse na skanalizowanie tej ulicy w przeciągu najbliższych kilkunastu miesięcy też są raczej iluzoryczne. - Inwestycja jest zbyt droga - mówi Małgorzata Majczyna, dyrektor Biura Inwestycji i Remontów w piotrkowskim magistracie.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat