Artykuły do tagu: Pasy

A. Deberny chce walczyć o medal ME
W Centralnym Ośrodku Sportu w Spale rozpoczęło się zgrupowanie kadry polskich zapaśników w stylu klasycznym przed mistrzostwami Europy, które odbędą się w stolicy Azerbejdżanu - Baku.
Sportowe podsumowanie 2009
Jaki był to rok dla piotrkowskiego sportu? Na pewno jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie jest niezwykle ciężko. Kilka sukcesów, niestety także kilka spektakularnych porażek. Spróbujmy krótko przypomnieć to, co wydarzyło się w piotrkowskim sporcie w 2009 roku w najważniejszych dyscyplinach.
AKS: Rok zakończony zwycięstwem
Zwycięsko zakończyli rok 2009 zapaśnicy Atletycznego Klubu Sportowego Piotrków. W ostatnim meczu ligi drużynowej pokonali Agros Żary 19:8. Piotrkowska drużyna przegrała tylko jedną walkę.
Nie udało się zapaśnikom Atletycznego Klubu Sportowego pokonać przed własną publicznością zespołu Unii Racibórz i tym samym zapewnić sobie tytułu drużynowego Mistrza Polski.
To może być wspaniałe zakończenie roku. W niedzielę o 16:00 rozpocznie się mecz I ligi zapaśniczej, który zdecyduje o tytule drużynowego Mistrza Polski w zapasach w stylu klasycznym.
Zapaśnicy Atletycznego Klubu Sportowego Piotrków zmierzają po tytuł drużynowego mistrza Polski. Prowadzą w tabeli pierwszej ligi z kompletem pięciu zwycięstw.
AKS Piotrków wygrał z MKZ Unią Racibórz
Po dramatycznych pojedynkach MKZ Unia Racibórz przegrała dziś, niestety, mecz o mistrzostwo Polski w zapasach w stylu klasycznym z AKS Piotrków Trybunalski.
Osiem medali, w tym dwa złote, zdobyli zapaśnicy Atletycznego Klubu Sportowego w Mistrzostwach Polski Juniorów, które w czasie weekendu odbyły się w hali Relax.
Kolejne sukcesy zapaśników AKS-u
Osiem medali (w tym dwa złote) zdobyli zawodnicy tego klubu w mistrzostwach Polski juniorów, które w czasie weekendu odbyły się w Piotrkowie. Piotrkowscy zawodnicy okazali się zdecydowanie najlepsi także w klasyfikacji drużynowej.
Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów w zapasach w stylu klasycznym odbędą się w najbliższą sobotę w piotrkowskiej hali Relax.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat