Artykuły do tagu: Pasażer

Przewoził pasażerów bez obowiązkowego zezwolenia
Przewoził pasażerów na linii regularnej bez wymaganego zezwolenia. Poza tym kierowca nie wydawał biletów, a pojazd nie posiadał tablic kierunkowych.
Wiata przystankowa wróci na Żelazną
Przy Żelaznej w Piotrkowie znów pojawi się wiata przystankowa. Przypomnijmy, że wcześniej została ona zdemontowana z powodu złego stanu technicznego.
Loty pasażerskie z Piotrkowa [Aktualizacja]
Informacja, jakoby już niebawem z piotrkowskiego lotniska miały kursować samoloty tanich linii lotniczych była oczywiście primaaprilisowym żartem. Prawdą jest natomiast, że Aeroklub Ziemi Piotrkowskiej otrzymał od Urzędu Lotnictwa Cywilnego zgodę na zmianę kategorii lotniska na publiczne.
Według mieszkańców kierowcy autobusów MZK potrafią odjechać tuż przed nosem pasażera. Jeden ze słuchaczy Strefy FM przedstawił sytuację, której był świadkiem.
Szkolą piotrkowskich kierowców PKS-ów
Od października Akademia Kierowcy MOBILIS BOP szkoli zawodowych kierowców ze swoich dziesięciu oddziałów MOBILIS group.
Między 7.00 a 9.00 nie będą kursowały pociągi TLK i PKP Cargo. Kolejarze będą strajkować przeciwko odebraniu im, ich rodzinom i emerytowanym pracownikom ulg na przejazdy kolejowe.
Wczoraj przed południem pod budynek Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie podjechał autobus komunikacji miejskiej. Powiadomieni policjanci ustalili, że w samochodzie przebywał pasażer, który zachowywał się nagannie wobec kontrolerów.
Coraz więcej młodych piotrkowian z wyrokami
Coraz większa liczba młodych mieszkańców Piotrkowa z wyrokami - a wszystko przez... nieskasowany bilet w autobusie komunikacji miejskiej.
Czy przejście peronowe pojawi się ponownie?
Przejście peronowe na piotrkowskim dworcu zniknęło jakiś czas temu. Nie ma chyba podróżnego, który byłby z tego zadowolony (patrz list obok). Młodzi i zdrowi jakoś sobie z tym radzą. Gorzej ze starszymi i niepełnosprawnymi – jak przejść sto metrów, wejść na schody, zejść na wyznaczony peron i nie spóźnić się na pociąg? Nie lada problem ma również matka z wózkiem.
Notoryczny gapowicz w rękach policji. Chłopak nie tylko jeździł bez biletu, ale i podrabiał podpisy.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat