Artykuły do tagu: ParlamentEuropejski

ACTA 2 przyjęta przez PE
Parlament Europejski podczas kolejnej sesji w Strasburgu przyjął zmienione stanowisko negocjacyjne w sprawie przepisów dotyczących praw autorskich, chroniące małe firmy i wolność słowa. Za głosowało 438 posłów, 226 było przeciw, a 39 wstrzymało się od głosu.
Fosforany mogą być stosowane w kebabach
Od wielu lat w Polsce, w tym w Piotrkowie kebaby cieszą się sporym wzięciem wśród mieszkańców. Punktów sprzedaży tego mięsa w naszym mieście jest wiele, w tym całodobowe. Sprawą kebabów zajął się Parlament Europejski
Bohaterowie codzienności – prawa człowieka blisko nas
Zakończyła się trzecia edycja warsztatów dla młodzieży „Bohaterowie codzienności – prawa człowieka blisko nas”. Odbywały się m.in. w Tomaszowie Mazowieckim.
Łódzki europoseł o wyborze Antoniego Tajaniego
Włoch Antonio Tajani – to nowy przewodniczący Parlamentu Europejskiego. Europarlamentarzyści PO liczą, że będzie on pozytywnie patrzył na Polskę, tym bardziej, że w PE poparli go także posłowie PiS.
Młodzieżowy Parlament Europejski czeka
Jacek Saryusz-Wolski zaprasza uczniów gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych z województwa łódzkiego do wzięcia udziału w IX edycji Młodzieżowego Parlamentu Europejskiego.
Od niedzielnego wieczoru sytuacja zmieniała się jak w kalejdoskopie. Platforma Obywatelska czy Prawo i Sprawiedliwość wygrało wybory do Parlamentu Europejskiego? Dziś już wszystko jasne. O włos, ale jednak PO była pierwsza.
Wybory do PE. Frekwencja w Piotrkowie
O godz. 21.00 w niedzielę zakończyło się głosowanie w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Polacy wybierali 51 przyszłych europosłów. Frekwencja w Piotrkowie Trybunalskim wyniosła 23,83%.
25.05.2014 09:13
Głosujemy do 21.00!
Od godz. 7.00 możemy głosować w wyborach do Parlamentu Europejskiego.
Obawiam się niskiej frekwencji
- Obawiam się, że w niedzielę 25 maja będzie ładna pogoda, mieszkańcy miasta pojadą na wieś a rolnicy zaczną kosić trawy i suszyć siano – mówił na antenie Radia Strefa FM poseł PSL, kandydat do europarlamentu Mieczysław Łuczak.
Eurowybory - kogo to obchodzi?
Najbardziej zapewne samych startujących i ich bliskich. Znacznie mniej - społeczeństwo. Jak wyliczono, w naszym okręgu wyborczym frekwencja może nie przekroczyć 20%.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat