Artykuły do tagu: Parlament Europejski

PiS zdecydowanie wygrywa wybory do PE (AKTUALIZACJA)
Prawo i Sprawiedliwość uzyskało 45,38%, na drugim miejscu Koalicja Europejska - 38,47 %, trzecie Wiosna - 6,06%, a czwarte Konfederacja - 4,55%. To dane oficjalne. W okręgu łódzkim PiS zdobył 46,69% głosów, a Koalicja Europejska 37,94%. Na trzecim miejscu Wiosna 5,56%.
Lokale wyborcze otwarte do 21. Wybieramy posłów do europarlamentu
Do godziny 21 potrwają wybory do Parlamentu Europejskiego. Wybierzemy 52 naszych przedstawicieli w Parlamencie Europejskim.
II debata wyborcza w TVP Łódź za nami
24 maja w Telewizji Łódź odbyła się debata z udziałem kandydatów do Parlamentu Europejskiego. Uczestniczyli w niej przedstawiciele 6 komitetów wyborczych: PiS, Koalicja Europejska, Lewica Razem, KUKIZ 15, Wiosna, Konfederacja.
W niedzielę wybieramy naszych przedstawicieli do Europarlamentu
W najbliższa niedzielę Polacy wybiorą swoich przedstawicieli do Parlamentu Europejskiego. Wyborcy w Polsce w 2019 r. wybiorą 51 posłów. Piotrków Trybunalski znalazł się w okręgu wyborczym numer 6, na terenie którego znajdują się 3 rejonowe (Piotrków, Sieradz, Skierniewice) oraz 1 Okręgowa Komisja Wyborcza (Łódź).
Wybory do Parlamentu Europejskiego już 26 maja
26 maja wybierzemy swoich przedstawicieli do Parlamentu Europejskiego. Polskę reprezentować będzie 51 europosłów w tym kilku z województwa łódzkiego.
Kandydaci PiS do Europarlamentu przedstawili swój program
Nie dla euro, nie dla seksualizacji dzieci i adopcji przez pary homoseksualne, stop nielegalnej imigracji - to niektóre z punktów zaprezentowanych przez kandydatów Prawa i Sprawiedliwości w wyborach do Europarlamentu.
Kandydaci do Parlamentu Europejskiego z Łódzkiego
PKW zarejestrowała kandydatów w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Państwowa Komisja Wyborcza wylosowała też numery list. Prezentujemy wszystkich kandydatów z województwa łódzkiego w tym z Piotrkowa i okolic.
Były premier z wizytą w Piotrkowie
Marek Belka, były premier, b. prezes Narodowego Banku Polskiego, kandydat Koalicji Europejskiej w wyborach do PE gościł w środę w Piotrkowie. Najpierw w Rynku Trybunalskim spotkał się z dziennikarzami, a później pojechał do siedziby NOT porozmawiać z mieszkańcami miasta i powiatu.
W weekend przestawiamy się na letni czas
W nocy z soboty na niedzielę (30/31 marca) przestawiamy zegarki z czasu zimowego na letni. Tej nocy będziemy spać o godzinę krócej.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat