Artykuły do tagu: Parking

Ruszyła budowa parkingu przy Topolowej
Na placu przy skrzyżowaniu ulic Szymanowskiego i Topolowej ruszyły prace związane z budową nowych miejsc parkingowych.
Nowe przepisy w sprawie kart parkingowych
Od 1 lipca obowiązują nowe przepisy dotyczące wydawania kart parkingowych. Niestety zmiana prawa zrodziła problemy.
Więcej parkingów na osiedlu
Ok. 30 nowych miejsc parkingowych (oraz chodnik) powstanie na ul. Szkolnej w Piotrkowie, przy posesji nr 63 i 62A. W Zarządzie Dróg i Utrzymania Miasta ogłoszono właśnie przetarg na wykonanie tego zadania.
Nowy parking na kilkadziesiąt samochodów
Przed blokiem nr 2 przy ul. Belzackiej 64a w Piotrkowie powstaje nowy parking dla kilkudziesięciu samochodów.
Samochody zniszczone przez... ulotki
Kilkanaście, a być może kilkadziesiąt szyb samochodowych umazanych farbą drukarską – to efekt wkładania ulotek za wycieraczki.
Kolejne miejsca postojowe powstaną w Piotrkowie
W Zarządzie Dróg i Utrzymania Miasta ogłoszono właśnie przetarg na wykonanie miejsc postojowych w rejonie skrzyżowania ulic Topolowej i Szymanowskiego. Będą to parkingi bezpłatne.
Wybudują nowy parking przy ulicy Prusa
Kolejne bezpłatne miejsca parkingowe już niedługo powstaną w naszym mieście. Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta ogłosił właśnie przetarg na wykonanie zatok postojowych przy ulicy Prusa.
Zmiany w Strefie Płatnego Parkowania w Tomaszowie
Miejscy radni zdecydowali m.in. o uchyleniu przywilejów, które do tej pory przysługiwały władzom miasta, starostwu i radnym.
Zagrodzili drogę donicami. Gdzie zaparkują urzędnicy?
Kilka betonowych donic (pokaźnych rozmiarów) blokuje od kilkunastu dni wjazd na parking budynku byłego Urzędu Wojewódzkiego przy ul. Sienkiewicza 16A w Piotrkowie. Kto chce wjechać na parking, przestawia donice, te jednak po jakimś czasie wracają na swoje miejsce.
Sprytni kierowcy parkują pod galerią
Kierowcy radzą sobie z nieprzyjazną zimową pogodą w rozmaity sposób. Używają osłaniających mat na szybę, odmrażaczy do zamków, skrobaczek do szyb, zmiotek i wielu innych podobnych akcesoriów. Z uciążliwą zimą świetnie poradzili sobie niektórzy bełchatowianie.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat