Artykuły do tagu: Parking

Parking przy ul. Kobyłeciego świeci pustkami
Osiedle Belzacka wzbogaciło się o nowy parking wybudowany za ponad 800 tys. zł netto (w cenę wliczony jest koszt działki). Niestety świeci on pustkami, w tej chwili korzysta z niego kilka osób, choć mogłoby 50, bo tyle miejsc parkingowych jest dostępnych.
Przypominają o obowiązku wymiany karty parkingowej
Straż Miejska w Piotrkowie przypomina o obowiązku wymiany karty parkingowej dla osób niepełnosprawnych. Od początku miesiąca weszły w życie nowe przepisy, dlatego kierowca, który stanie na kopercie z nieważną kartą parkingową otrzyma mandat.
Ul. Belzacka: Fuszerka przy budowie parkingu?
Przy ulicy Belzackiej w Piotrkowie powstaje nowy parking. Zainteresowanie mieszkańców wzbudził fakt, że parking częściowo „nakłada się” na chodnik. - Większej fuszerki zrobić nie mogli - komentuje jeden z mieszkańców osiedla.

fot. Magda Waga
Do domu jeżdżą przez parking
- Kto z państwa, żeby dojechać do swojego domu, musi przejechać przez parking? – pyta piotrkowski radny Rafał Czajka i nazywa zlikwidowany lewoskręt z ul Słowackiego (tuż za Focusem w kierunku DH Merkury) “bzdurą komunikacyjną”.
Źle zaparkujesz, możesz trafić do internetu!
Uważajcie jak parkujecie, bo możecie znaleźć zdjęcie swojego samochodu w internecie! Na jednym z portali społecznościowych powstał profil "Mistrzowie parkowania Piotrków".
Za parkingi w Piotrkowie płacimy od ponad 20 lat
W niektórych miastach dopiero niedawno wprowadzono strefy płatnego parkowania, tymczasem w Piotrkowie za postój w centrum miasta trzeba płacić już od ponad 20 lat.
Zamarznięta Strefa Płatnego Parkowania?
W piotrkowskiej Strefie Płatnego Parkowania pozamarzały parkomaty. Urządzenia przyjmują pieniądze, ale nie wydają biletów.
Karty parkingowe ważne do połowy 2015 roku
Przedłużono ważność starych kart parkingowych dla niepełnosprawnych. Zgodnie z ustawą Prawo o ruchu drogowym, miałyby być one ważne do 30 listopada, jednak termin obowiązywania tych kart przedłużono.
Kiedy skończą budowę parkingu?
Kilka dni temu piotrkowski magistrat informował (za pośrednictwem swojej strony internetowej), że nowe parkingi i chodnik przy ulicy Szkolnej w Piotrkowie już są gotowe. Jednak zdaniem mieszkańców, inwestycja wcale nie została dokończona.
Więcej miejsc parkingowych i chodników
Zakończono budowę parkingu w Wolborzu przy ulicy Sportowej, powstało 53 nowych miejsc parkingowych.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat