Artykuły do tagu: Parking

Zmiany w Strefie Płatnego Parkowania w Piotrkowie
O zmianach w Strefie debatowało się w mieście od kilku miesięcy. Na dzisiejszej sesji nasi radni stosunkiem głosów 12:10 przyjęli uchwałę wprowadzającą w życie nowe zasady. Najważniejsza zmiana to wyłączenie ze Strefy Płatnego Parkowania niektórych ulic lub ich odcinków.
Parkowanie (prawie) na lotnisku...
…i szybka przesiadka z własnego samochodu wprost do samolotu. Niezwykle wygodne rozwiązanie, prawda? I coraz częściej możliwe. Między innymi dla planujących skorzystać z portu lotniczego Warszawa Modlin. Zastanawiasz się, jak najłatwiej trafić do terminalu pasażerskiego, a potem wrócić do domu po podniebnej podróży? Podpowiadamy.
Będą zmiany w Strefie Płatnego Parkowania w Piotrkowie
Znienawidzona przez kierowców. W różnych formach obowiązuje w Piotrkowie już od 22 lat. Przechodziła rożne metamorfozy. Strefa Płatnego Parkowania w Piotrkowie w naszym mieście przejdzie kolejne zmiany. Które ulice zostaną z niej wyłączone?
Widziałeś jak wybijali szyby w samochodach?
Policjanci wyjaśniają sprawę uszkodzenia mienia, do którego doszło w nocy z 28 na 29 marca na parkingu osiedlowym przy ulicy Polnej w Piotrkowie.
Kto ma problem z parkingami?
Jedni płaczą i płacą, inni szukają parkingów darmowych. Ale niemal wszyscy narzekają, że w Piotrkowie jest za mało miejsc do parkowania.
Czyje daewoo, czyja skoda?
Skoda fabia, choć na porzuconą nie wygląda, stoi na trawniku przy ulicy Sygietyńskiego w Piotrkowie - jak wynika z relacji mieszkańca tego osiedla - od około półtora roku. Domyślamy się, że kiedyś była reklamą restauracji, niektórym piotrkowianom przeszkadza jednak fakt, że służy jako miejsce zakrapianych alkoholem spotkań.
Kilkadziesiąt miejsc postojowych wybuduje piotrkowski samorząd na osiedlowych uliczkach. W planie inwestycyjnym na najbliższe miesiące jest budowa zatok w różnych częściach miasta.
Kto usunie porzucone auto przy ul. Norwida?
Zniszczone, zdewastowane, porzucone, od prawie roku stoi na parkingu Piotrkowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Mieszkaniec miasta zastanawia się, dlaczego auta nikt nie może usunąć.
W Piotrkowie brakuje parkingów?
W mieście jest za dużo samochodów, a za mało parkingów. Zwłaszcza tych bezpłatnych.
Parking przy ul. Kobyłeciego świeci pustkami
Osiedle Belzacka wzbogaciło się o nowy parking wybudowany za ponad 800 tys. zł netto (w cenę wliczony jest koszt działki). Niestety świeci on pustkami, w tej chwili korzysta z niego kilka osób, choć mogłoby 50, bo tyle miejsc parkingowych jest dostępnych.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat