Artykuły do tagu: Parking

Widziałeś jak wybijali szyby w samochodach?
Policjanci wyjaśniają sprawę uszkodzenia mienia, do którego doszło w nocy z 28 na 29 marca na parkingu osiedlowym przy ulicy Polnej w Piotrkowie.
Kto ma problem z parkingami?
Jedni płaczą i płacą, inni szukają parkingów darmowych. Ale niemal wszyscy narzekają, że w Piotrkowie jest za mało miejsc do parkowania.
Czyje daewoo, czyja skoda?
Skoda fabia, choć na porzuconą nie wygląda, stoi na trawniku przy ulicy Sygietyńskiego w Piotrkowie - jak wynika z relacji mieszkańca tego osiedla - od około półtora roku. Domyślamy się, że kiedyś była reklamą restauracji, niektórym piotrkowianom przeszkadza jednak fakt, że służy jako miejsce zakrapianych alkoholem spotkań.
Kilkadziesiąt miejsc postojowych wybuduje piotrkowski samorząd na osiedlowych uliczkach. W planie inwestycyjnym na najbliższe miesiące jest budowa zatok w różnych częściach miasta.
Kto usunie porzucone auto przy ul. Norwida?
Zniszczone, zdewastowane, porzucone, od prawie roku stoi na parkingu Piotrkowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Mieszkaniec miasta zastanawia się, dlaczego auta nikt nie może usunąć.
W Piotrkowie brakuje parkingów?
W mieście jest za dużo samochodów, a za mało parkingów. Zwłaszcza tych bezpłatnych.
Parking przy ul. Kobyłeciego świeci pustkami
Osiedle Belzacka wzbogaciło się o nowy parking wybudowany za ponad 800 tys. zł netto (w cenę wliczony jest koszt działki). Niestety świeci on pustkami, w tej chwili korzysta z niego kilka osób, choć mogłoby 50, bo tyle miejsc parkingowych jest dostępnych.
Przypominają o obowiązku wymiany karty parkingowej
Straż Miejska w Piotrkowie przypomina o obowiązku wymiany karty parkingowej dla osób niepełnosprawnych. Od początku miesiąca weszły w życie nowe przepisy, dlatego kierowca, który stanie na kopercie z nieważną kartą parkingową otrzyma mandat.
Ul. Belzacka: Fuszerka przy budowie parkingu?
Przy ulicy Belzackiej w Piotrkowie powstaje nowy parking. Zainteresowanie mieszkańców wzbudził fakt, że parking częściowo „nakłada się” na chodnik. - Większej fuszerki zrobić nie mogli - komentuje jeden z mieszkańców osiedla.

fot. Magda Waga
Do domu jeżdżą przez parking
- Kto z państwa, żeby dojechać do swojego domu, musi przejechać przez parking? – pyta piotrkowski radny Rafał Czajka i nazywa zlikwidowany lewoskręt z ul Słowackiego (tuż za Focusem w kierunku DH Merkury) “bzdurą komunikacyjną”.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat