Artykuły do tagu: Parafiada

Ręczno: Parafiada znów zintegrowała mieszkańców
Parafiada to cykliczna impreza plenerowa organizowana z inicjatywy księdza proboszcza Jerzego Grąbkowskiego oraz młodzieży działającej przy parafii Przemienienia Pańskiego w Ręcznie zrzeszonej w grupie MNICH. 30 sierpnia już po raz siódmy integrowała pokolenia, gromadząc na parafialnej górce zarówno dzieci, młodzież, jak i dorosłych. Ten prawdziwie rodzinny charakter Parafiady widać było szczególnie wtedy, gdy do tańców, przygotowanych przez uczennice z PZSG w Ręcznie, zaczęli dołączać goście.
Rodzinnie, z Bogiem, przy dźwiękach reggae
Promocja zdrowia - psychicznego, duchowego i fizycznego, promocja rodzinnego spędzania czasu bez alkoholu i muzyka reggae.

Przegląd piosenki chrześcijańskiej, koncerty zespołu PROPAGANDA DEI (rock-reggae), gry, zabawy i konkursy dla dzieci, prezentacja twórców, firm i organizacji działających na terenie gminy Ręczno (stoiska), loteria fantowa, bar “Pod Chmurką” (przysmaki kuchni domowej) oraz parafialna strefa kibica (mecz zakończenia Euro 2012).

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat