Artykuły do tagu: PannyDominikanki

Spowiedź i modlitwa przez całą dobę
Już w piątek w piotrkowskim kościele Panien Dominikanek wierni będą mogli uczestniczyć w inicjatywie "24 godziny dla Pana". Początek spotkania o godzinie 21.
Koncert, msza i odpust u Panien
Kościół Akademicki Panien Dominikanek p.w. Matki Bożej Śnieżnej zaprasza do udziału w uroczystościach odpustowych swojej patronki. Już w najbliższą niedzielę 6 sierpnia.
Uwaga! Z budynku klasztoru Panien Dominikanek odpadają kawałki gzymsu
Na chodniku leżą kawałki gruzu, a miejsce zostało zabezpieczone taśmą. Chodnik przy budynku Centrum Idei ku Demokracji został zabezpieczony przez strażników miejskich. Przechodnie, zachowajcie ostrożność!
Od najbliższej niedzieli (15 stycznia) do 8 lutego w Galerii „U Panien” (na piętrze) prezentowana będzie wystawa malarstwa Tomasza Sobczaka „Sacrum codzienności”.
Koncert kolęd i pastorałek w kościele Panien Dominikanek
W czwartek 5 stycznia o godz. 16.00 w Kościele Akademickim Panien Dominikanek p.w. Matki Bożej Śnieżnej z koncertem kolęd i pastorałek wystąpią Chór Państwowej Szkoły Muzycznej I i II Stopnia im. I. J. Paderewskiego w Piotrkowie Trybunalskim przygotowany przez Macieja Salskiego oraz Szkolna Orkiestra Smyczkowa Państwowej Szkoły Muzycznej I i II Stopnia pod dyrekcją Ewy Izydorczyk-Grzelak.
Rektor Panien Dominikanek zaprasza na wystawę
Centrum Idei ku Demokracji wraz z rektorem Kościoła Akademickiego Panien Dominikanek p.w. Matki Bożej Śnieżnej w Piotrkowie Trybunalskim zapraszają na wystawę prac Janusza Kucharskiego „(Od)kodowane wiadomości”. Wernisaż w Galerii „Na piętrze” 23 sierpnia o godz. 18.00.
Oficjalne otwarcie Centrum Idei ku Demokracji w Piotrkowie
„Łask – Łódź – Piotrków Trybunalski – ku demokracji, humanizmowi, wielokulturowości – stworzenie trzech centrów idei” to projekt, którego zakończenie świętowaliśmy w środę w klasztorze Panien Dominikanek w Piotrkowie.
W niedzielę, 3 sierpnia w kościele akademickim Panien Dominikanek odbędzie się coroczny Odpust Matki Boże Śnieżnej. Poza uroczystą mszą świętą odpustową, której przewodniczył będzie biskup Ireneusz Pękalski, będą też imprezy towarzyszące takie jak wernisaż wystawy „Piotrkowskie wspomnienia”, koncert zespołu Przeznaczenie czy koncert organowy Michała Daleszczyka.
Wkrótce odpust u Panien
W niedzielę, 3 sierpnia w kościele akademickim Panien Dominikanek odbędzie się coroczny Odpust Matki Boże Śnieżnej w Piotrkowie.
Nowy rektor u Panien Dominikanek
Kolejna zmiana na stanowisku rektora kościoła Panien Dominikanek w Piotrkowie.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat