Artykuły do tagu: Paliwo

Kradli olej napędowy z maszyn budowlanych
Policjanci z Piotrkowa zatrzymali trzech mężczyzn, którzy skradli olej napędowy z kilku maszyn pracujących na remontowanym odcinku krajowej „ósemki”.
Do przestępstwa doszło na terenie Wolborza. Wówczas sprawcy podjechali na stację samochodem osobowym audi A4 skąd skradli paliwo i olej silnikowy o łącznej wartości 296 złotych. Jak się później okazało, pojazd ten poruszał się na skradzionych tablicach rejestracyjnych.
Zuchwała kradzież paliwa ze stacji benzynowych
130 litrów paliwa skradzionego z piotrkowskich stacji benzynowych znaleźli tutejsi policjanci w bagażniku samochodowym. Wczoraj o godzinie 10.50 oficer dyżurny piotrkowskiej komendy został powiadomiony o kradzieży paliwa i natychmiast podał komunikat do wszystkich patroli na terenie miasta o sprawcach, poruszających się oplem vectra.
Piotrkowski PKS jeździ na biodieselu
Autobusy piotrkowskiego i bełchatowskiego PKS-u zaczęły jeździć na nowym paliwie biodiesel. Koszty utrzymania autobusu są mniejsze, ale za to w całym mieście czuć zapach frytek.
Około 350 tysięcy złotych w ciągu roku uda się zaoszczędzić bełchatowskiemu Przedsiębiorstwu Komunikacji Samochodowej w Bełchatowie, dzięki zmianie rodzaju paliwa używanego w autobusach.
Przelewał paliwo z tira do kanistrów i sprzedawał po atrakcyjnej cenie. 32-letni kierowca samochodu ciężarowego oraz trzech innych mężczyzn przyłapano jednak na gorącym uczynku i nielegalny handel nie ujdzie im na sucho.
Zła jakość paliwa przyczyną utraty gwarancji
Jeździsz samochodem na gwarancji? Skrupulatnie zbieraj i przechowuj paragony, a najlepiej rachunki ze stacji paliw za każde tankowanie. Jak ważna może być taka autobiurokracja i jak kosztowna bywa ignorancja przekonał się piotrkowianin Stanisław Gałas, który wyjechał z firmowego salonu nowym renault thalia.
Ojciec i dwóch synów wspólnie kradli paliwo. Policja złapała ich na gorącym uczynku.
Zamożna palestra lekarska i adwokacka oraz usytuowanie Piotrkowa na drodze "na Warszawę", sprawiło iż paliwowy przemysł upomniał się w końcu o nasze miasto. Ale stacja benzynowa przy "Europie"...?

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat