Artykuły do tagu: Paliwo

Wpadł na kradzieży paliwa
10 lat więzienia grozi 39-latkowi, który włamał się do hurtowni przy ulicy Sulejowskiej w Piotrkowie i próbował ukraść paliwo.
Kradł i sprzedawał służbowe paliwo
Kierowca ciężarówki okradał pracodawcę z Bełchatowa, sprzedając paliwo. Zatrzymanemu przez bełchatowskich policjantów podejrzanemu grozi kara do 5 lat więzienia.
NIK krytycznie o biopaliwach
Biopaliwa nie są w Polsce popularne, mimo że ulgi podatkowe na rzecz ich produkcji kosztowały polskiego podatnika 4 mld zł. Rolnicy nie są zainteresowani takim biznesem. Oliwy do ognia dolewa biurokracja i niska opłacalność produkcji.
Policyjny pościg za seryjnym złodziejem paliwa
Piotrkowska policja zatrzymała 33-letniego złodzieja recydywistę, który kradł paliwo ze stacji benzynowych. Schemat działania niemal zawsze był taki sam. Mężczyzna tankował pojazd, wlewał paliwo do kanistra i odjeżdżał bez płacenia. Policja zatrzymała złodzieja, a w jego aucie odnaleziono kilka kompletów kradzionych tablic rejestracyjnych
13 zatrzymanych przez ABW przesłuchano w piotrkowskiej prokuraturze
13 osób zatrzymali funkcjonariusze ABW w związku z nielegalnym handlem paliwem. Zatrzymani zostali już przesłuchani przez piotrkowskich prokuratorów. Straty jakie poniósł Skarb Państwa szacuje się na minimum 37 milionów złotych.
Strażacy usuwali kilkaset litrów paliwa
Kilkusetlitrowy zbiornik paliwa rozszczelnił się w jednym z samochodów stojących na parkingu w Sulejowie powodując wyciek. Na miejscu byli strażacy, którzy usuwali rozlany olej napędowy.
Włamywali się do zbiorników, by kraść paliwo
Bełchatowscy policjanci wykryli czteroosobową grupę okradającą ciężarówki z paliwa. Przestępcy ukradli ponad 150 litrów oleju napędowego. Połowę składu stanowili nieletni.
Chcą być pewni, że zakład nie zagrozi środowisku
- Chcemy mieć pewność, że ta inwestycja nie zagrozi środowisku i mieszkańcom, dlatego zleciliśmy opracowanie raportu środowiskowego - tak o planowanej budowie zakładu produkującego paliwa alternatywne wytwarzane z odpadów, który ma powstać w Woli Krzysztoporskiej powiedział wójt gminy Roman Drozdek.
Jak podaje „Rzeczpospolita” ceny ropy zmierzają ku psychologicznej granicy 120 dolarów za baryłkę. To znaczy, że taniejącą ropę, a wraz z nią relatywne niskie ceny paliw, mamy już za sobą
Policjanci z Kleszczowa zatrzymali podejrzanych o kradzież i paserstwo kradzionego oleju napędowego. Zatrzymanym ojcu i synowi grożą kary do pięciu lat pozbawienia wolności.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat