Artykuły do tagu: PZPN

Piłkarze IV ligi i niższych klas już nie wrócą na boisko
Polski Związek Piłki Nożnej poinformował, że zgodnie z decyzją prezesów Wojewódzkich Związków Piłki Nożnej podjętą 7 maja br., rozgrywki seniorskie w IV lidze i niższych klasach rozgrywkowych oraz rozgrywki młodzieżowe prowadzone przez Wojewódzkie Związki Piłki Nożnej we wszystkich kategoriach wiekowych zostały odwołane. Do III ligi z okręgu łódzkiego awans uzyskał Sand Bus Kutno, Polonia Piotrków rozgrywki zakończyła na 3 miejscu.
Kluby z Piotrkowa Trybunalskiego, Gorzkowic, Sulejowa i Rozprzy z certyfikatami PZPN
Na stronie Polskiego Związku Piłki Nożnej opublikowano listę klubów, które zakwalifikowały się do nowego programu szkoleniowego. Program certyfikacji PZPN dla szkółek piłkarskich ma polegać na dofinansowywaniu i popularyzacji piłki nożnej wśród dzieci, poprawie jakości warunków treningu młodych adeptów sztuki piłkarskiej, dzięki niemu rodzice mają być na bieżąco informowani o poziomie i warunkach szkolenia. W naszym województwie przyznano 35 certyfikatów, srebrny otrzymał UKS Gmina Rozprza, a brązowe m.in. UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski, GUKS Gorzkowice i MGKS Skalnik Sulejów.
Trybuna południowa zamknięta na dwa najbliższe mecze oraz 5 tys. kary to decyzja komisji dyscyplinarnej PZPN nałożona na klub piłkarski GKS Bełchatów. To efekty ostatnich zadym, do jakich doszło podczas meczu z GKS Katowice.
Zbigniew Boniek prezesem PZPN
Zbigniew Boniek został prezesem Polskiego Związku Piłki Nożnej.
Do Polskiego Związku Piłki Nożnej trafiło doniesienie o możliwości sfałszowania podpisu na kontrakcie zawodnika Concordii, Piotra Towarnickiego. Wydział Gier PZPN rozpatrzy sprawę na jednym z najbliższych posiedzeń.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat