Artykuły do tagu: PZŁ

Myśliwska zupa gulaszowa na Rynku Trybunalskim
Msza hubertowska, koncert muzyki myśliwskiej i myśliwska zupa gulaszowa – tak świętują myśliwi z okręgu piotrkowskiego. "Myśliwska Impreza Kulturalna" jest jednym z elementów obchodów 800-lecia miasta, do których przyłączył się Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Łowieckiego w Piotrkowie.
Szwedzi zdominowali podium konkursu dzikarzy
Aż dwa z trzech miejsc na podium zajęli Szwedzi w rozegranym w Piotrkowie Międzynarodowym Konkursie Pracy Dzikarzy dla Ogarów i Gończych Polskich. Najlepszym psem zawodów okazała się LEGA z Elkalndu prowadzona przez Bengta Johannsena, trzecie miejsce zajął FLIP Dzicze Barłogi należący do Daniela Hargby’ego. Honor rodzimych hodowców, zajmując drugie miejsce, obronił Rafał Pluto-Prondziński z psem TRYBA Goniec Pomorski. Uroczystość wręczenia pucharów i nagród odbyła się w piątek, 12 maja, na piotrkowskim Zamku. W konkursie udział wzięło 20 psów rasy gończy polski.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat