Artykuły do tagu: PWiK

Tony toksycznych odpadów w miejskiej kanalizacji
Od dłuższego czasu mieszkańcy ul. Wiślanej w Piotrkowie skarżyli się na przykry zapach z kanalizacji. Sprawa była o tyle dziwna, że problem występował wyłącznie w poniedziałkowe poranki. Nikt nie spodziewał się, że ma to związek z procederem pozbywania się toksycznych opadów.
Śmierdzi, ale... tylko w poniedziałki
Mieszkańcy ul. Wiślanej w Piotrkowie mają dość nietypowy problem. W poniedziałkowe poranki, zwłaszcza między godz. 7 a 8, w ich domach cuchnie z kanalizacji. Sytuacja jest o tyle dziwna, że problem pojawia się regularnie, raz w tygodniu, od kilku lat...
Farma fotowoltaiczna przy piotrkowskiej oczyszczalni ścieków?
Panele fotowoltaiczne być może pojawią się w ciągu najbliższych 2 lat przy oczyszczalni ścieków w Piotrkowie. To pomysł wiceprezydenta Adama Karzewnika i miejskiej spółki Piotrkowskie Wodociągi i Kanalizacja.
Znamy nowe ceny wody i ścieków w Piotrkowie i okolicach
Spółka Piotrkowskie Wodociągi i Kanalizacja opublikowała nowe ceny za wodę i ścieki, które będą obowiązywać do 2021 roku. Stawki wejdą w życie 7 lipca. Wyższe opłaty czekają mieszkańców od przyszłego roku.
We wtorek i środę nie będzie wody!
Uwaga piotrkowianie! We wtorek i w środę (21 i 22 listopada) nie będzie wody.
15.09.2016 08:05
Znów nie będzie wody
Uwaga piotrkowianie! Nie będzie wody w zachodniej części miasta.
Łódzka czy Łudzka. Internauta interweniuje. AKTUALIZACJA
Na kontakt@epiotrkow.pl otrzymaliśmy Print Screen strony internetowej Piotrkowskich Wodociągów i Kanalizacji, gdzie umieszczona jest informacja o utrudnieniach.
Od pół roku żyją bez wody. Czytaj najnowszy
Kamienica w centrum miasta. Lokatorzy od prawie 6 miesięcy (!) żyją bez wody. W kuchni, w ganku i w łazience - wszędzie stoją wielkie baniaki z wodą. Nie było klęski żywiołowej, Piotrkowa nie dotknęła susza, jednak nie wszyscy mogą korzystać z dobrodziejstw cywilizacji. Dlaczego?
Pięć bloków było bez wody
Do awarii sieci wodociągowej doszło w niedzielę na osiedlu Targowa w Piotrkowie.
Technologia jak z „Gwiezdnych wojen”
Kosztował 800 tysięcy zł netto, ale warto było, bo teraz można usuwać awarie sieci kanalizacyjnej bez rozkopywania np. skrzyżowania. To oznacza, że felerna rura zostanie szybciej naprawiona.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat