Artykuły do tagu: PSZOK

PSZOK od czerwca wrócił do poprzedniego sposobu funkcjonowania
W miniony weekend PSZOK (punkt selektywnej zbiórki odpadów komunalnych) był uruchomiony przez dwa dni (29-30 maja), ale od czerwca działa już po staremu.
Gmina Wola Krzysztoporska: PSZOK czynny od piątku
Już w tym tygodniu ponownie rusza punkt selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK) w Woli Krzysztoporskiej.
PSZOK nieczynny w Wielką Sobotę
Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Piotrkowie Trybunalskim będzie zamknięty w najbliższą sobotę, 20 kwietnia br.
Od czwartku oddacie śmieci do PSZOK-u
Wraz z początkiem wiosny rusza Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Piotrkowie. Od teraz mieszkańcy będą mogli dostarczać odpady na teren ciepłowni C-1 przy ul. Orlej 11 (wjazd od Żelaznej).
12.03.2019 07:36
Co z tym PSZOK-iem?
Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów w Piotrkowie Trybunalskim miał zacząć funkcjonować w lutym, tymczasem mamy już marzec, a punkt nadal nie działa. Wszystko, dlatego że nie można było wcześniej wyłonić firmy, która zajmie się zagospodarowaniem śmieci - tłumaczą urzędnicy. Teraz mają nadzieję, że do trzech razy sztuka i po ostatnim, właśnie rozstrzygniętym przetargu, punkt ruszy jeszcze w tym miesiącu.
Piotrkowski PSZOK nadal zamknięty
Co dalej z PSZOK-iem czyli Punktem Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych) - pyta słuchacz Radia Strefa FM w przesłanym do redakcji mailu.
- Na przełomie 2018 i 2019 roku na antenie radia prezentowana była informacja pracowników Urzędu Miasta o tym, że PSZOK (Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych) przestaje funkcjonować przy JUKO, a będzie funkcjonował przy Ciepłowni Miejskiej przy ul. Orlej. Propagowana była informacja, że punkt ten ruszy w lutym. Luty nam się kończy... Czy możecie Państwo ustalić co się z uruchomieniem tego punktu dzieje, i dlaczego nadal on nie funkcjonuje?
Sprawdziliśmy więc u źródła, czyli w magistracie.
Teraz PSZOK będzie przy ul. Orlej
Wraz z Nowym Rokiem zmienił się adres Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych. Firma JUKO nie prowadzi już dla mieszkańców miasta Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych, który mieścił się przy ulicy Topolowej 1.
Piotrkowski PSZOK zmienia adres
Od 2 stycznia 2018 roku zmienia się adres Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych. PSZOK z ul. 1 Maja 25 zostanie przeniesiony na ulicę Topolową 1.
Jak to jest z tymi dużymi odpadami?
Dwa razy, a może tylko raz? Ile razy w roku firmy powinny odbierać od mieszkańców tzw. odpady wielkogabarytowe, czyli np. stare wersalki, szafy, fotele?
Meble możesz wyrzucić albo oddać
Chcesz wyrzucić stare meble? Pamiętaj - możesz to uczynić tylko w Punktach Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat