Artykuły do tagu: PSMwPiotrkowie

Koncert Karnawałowy na UJK
Filia UJK w Piotrkowie i Państwowa Szkoła Muzyczna w Piotrkowie zapraszają w czwartek, 25 stycznia, na Koncert Karnawałowy, który odbędzie się w auli uniwersytetu przy ulicy Słowackiego. Wstęp wolny! Początek wydarzenia o godzinie 18.00.
Festiwal Letni w Państwowej Szkole Muzycznej
Tradycyjnie jak co roku przed Państwową Szkołą Muzyczną w Piotrkowie odbył się Festiwal Letni, w którym główne role "grali" uczniowie placówki. - Będzie muzyka lekka, łatwa i przyjemna - zapowiadali organizatorzy.
Kolejny sukces uczniów PSM
Uczniowie Państwowej Szkoły Muzycznej w Piotrkowie Weronika Kaźmierczak – skrzypce i Damian Kuśmierczyk – gitara zajęli drugie miejsce w V Ogólnopolskim Konkursie „ Gitara w Muzyce Kameralnej”, który odbył się w Tychach.
Sukcesy młodych pianistek z Piotrkowa
Jedno drugie i dwa trzecie miejsca zajęły uczennice piotrkowskiej Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w IX REGIONALNYM KONKURSIE DUETÓW FORTEPIAN NA 4 RĘCE, który odbył się 6 marca 2014r. w Tomaszowie Mazowieckim.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat