Artykuły do tagu: PSM

Zapraszają na wieczór tanga
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. I.J. Paderewskiego w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na Wieczór Tanga, który odbędzie się w czwartek, 29 stycznia o godz. 17.00.
Na ludowo w duchu Kolberga
Było barwnie, śpiewnie, na ludowo. Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Piotrkowie Trybunalskim, włączając się w obchody “Roku Kolberga”, zorganizowała w ubiegły piątek (17 października) interesującą audycję słowno-muzyczną.
Nowy parking na kilkadziesiąt samochodów
Przed blokiem nr 2 przy ul. Belzackiej 64a w Piotrkowie powstaje nowy parking dla kilkudziesięciu samochodów.
Dwa kraje, dwie szkoły jedna muzyka
To nazwa projektu artystycznego realizowanego już drugi rok przez szkoły muzyczne miast partnerskich Piotrkowa Trybunalskiego i niemieckiego Esslingen.
Muzycy z Finlandii zagrali w Piotrkowie
Mają talent, pasję i także dzięki temu poznają inne kraje. Młodzi muzycy z Finlandii przyjechali do Piotrkowa na gościnny występ.
Kolejny sukces uczniów PSM
Uczniowie Państwowej Szkoły Muzycznej w Piotrkowie Weronika Kaźmierczak – skrzypce i Damian Kuśmierczyk – gitara zajęli drugie miejsce w V Ogólnopolskim Konkursie „ Gitara w Muzyce Kameralnej”, który odbył się w Tychach.
Sukcesy młodych pianistek z Piotrkowa
Jedno drugie i dwa trzecie miejsca zajęły uczennice piotrkowskiej Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w IX REGIONALNYM KONKURSIE DUETÓW FORTEPIAN NA 4 RĘCE, który odbył się 6 marca 2014r. w Tomaszowie Mazowieckim.
Julia, skrzypce i wielki talent
Ciężko pracuje nawet w wakacje, ale tę swoją pracę bardzo lubi. Między innymi za nią przyznano jej właśnie miejskie stypendium. 12-letnia Julia Kafar na skrzypcach gra od piątego roku życia i niemal z każdego konkursu, na który jedzie, przywozi wyróżnienia i nagrody.
Mieszkańcy żądają nowego placu zabaw przy Sienkiewicza
"Jako jeden z licznych mieszkańców bloków przy ulicy H.Sienkiewicza w Piotrkowie chciałbym zwrócić uwagę na brak placu zabaw dla dzieci. Nadeszły już upragnione wakacje, a teren po placu zabaw jest zaniedbany i woła o pomstę do nieba..." - pisze jeden z użytkowników portalu ePiotrkow.pl.
Wręczyli nagrodę za najpiękniejszy balkon
W Klubie Kultury „Jaskółczyn” odbyło się podsumowanie konkursu na „Najpiękniej ukwiecony balkon”, zorganizowanego przez Piotrkowską Spółdzielnię Mieszkaniową.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat