Artykuły do tagu: PR

Dwóch mieszkańców Łodzi zatrzymali policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie. To dalszy ciąg rozpracowywania grupy przestępczej działającej na terenie województwa.
Waldemar Matusewicz, były prezydent Piotrkowa, będzie starał się o warunkowe, przedterminowe zwolnienie - donosi Tydzień Trybunalski.
W najbliższą sobotę na stadionie przy ulicy Żwirki w Piotrkowie odbędzie się piłkarskie spotkanie charytatywne pomiędzy reprezentacją Piotrkowa złożoną z samorządowców oraz przyjaciół Międzyosiedlowej Ligi Piłki Nożnej a drużyną księży.
Nowy budynek prokuratury na ukończeniu
Dobiega końca pierwszy etap robudowy siedziby piotrkowskiej prokuratury. Nowy budynek jest prawie gotowy. Cztery kondygnacje nowoczesnego budynku w przeszklonej aranżacji powstały w niecały rok.
Powierzchnia użytkowa obiektu to ponad 2 tys. m2. Sama sala konferencyjna, w kształcie elipsy będzie miała 80 m2.
OZPN w Piotrkowie: wkrótce zmiana prezesa
Włodzimierz Motyka, po 32 latach rezygnuje z funkcji prezesa Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Piotrkowie.
Ruszył proces w sprawie korupcji w piotrkowskim WORD
Na ławie oskarżonych zasiadło 10 osób wśród nich egzaminatorzy, właściciele szkół nauki jazdy i pośrednicy, którzy za łapówkę załatwiali pomyślne zdanie egzaminu. Sprawa dotyczy nieprawidłowości w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Piotrkowie w latach 2001- 2004. - Tylko jedna osoba przyznała się do winy - mówi Iwona Szybka - rzecznik prasowy Sądu Okręgowego w Piotrkowie.
Piotrkowska straż pożarna ma 130 lat
Swego czasu ich znakiem rozpoznawczym były sumiaste wąsy i błyszczące hełmy. Przez lata jako jedyni mogli nosić mundury z polskimi emblematami. Za szerzenie polskości władze zaborcze zabraniały im jednak defilować w rytmie tradycyjnych marszy...
15 maja rozpocznie się w Piotrkowie „WIOSNA ŻAKÓW 2008” organizowana przez Uniwersytet Humanistyczno - Przyrodniczy Jana Kochanowskiego filia w Piotrkowie Trybunalskim. Głównym patronem medialnym jest Radio Strefa FM.

Termin imprezy: 15-16 maja 2008r.
10 maja obchody Dnia Strażaka w Piotrkowie
Piotrkowska straż pożarna w tym roku skończyła 130 lat. W sobotę odbędą się w Piotrkowie uroczystości w związku z Wojewódzkimi Obchodami Dnia Strażaka. Będzie można zobaczyć wiele pokazów, podczas których strażacy zademonstrują swoje umiejętności.
W Bagnie gmina Rozprza rozpoczęta została budowa nowej drogi o nawierzchni bitumicznej.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat