Artykuły do tagu: PPP

Trakt Wielu Kultur Pomnikiem Historii?
Piotrkowski Urząd Miasta chce złożyć wniosek do Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w sprawie utworzenia Pomnika Historii na Trakcie Wielu Kultur. W tym tygodniu prawdopodobnie zbierze się zespół, który koordynować ma wszelkie prace z tym związane.
To będą tereny pod działalność gospodarczą
To będą tereny pod działalność gospodarczą - piotrkowski magistrat przygotowuje się do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego w rejonie ulicy 18-go stycznia.
W tym roku prace dokumentacyjne oraz melioracja leśna, a w przyszłym - jeśli znajdą się pieniądze - ruszą roboty przy budowie ścieżki rowerowej Piotrków - Koło.
W ubiegłym tygodniu w Pracowni Planowania Przestrzennego odbyło się posiedzenie Rady Technicznej Urzędu Miasta na temat „Infrastruktury społecznej w planach zagospodarowania przestrzennego Piotrkowa Trybunalskiego”.
W ciągu kilku lat Piotrków stracił kilka tysięcy mieszkańców. Przede wszystkim ze względu na migracje, ponieważ ostatnio przyrost naturalny był dodatni.
Strona internetowa Pracowni Planowania Przestrzennego doczekała się modernizacji.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat