Artykuły do tagu: POW

Na drodze krajowej numer 8 w pobliżu miejscowości Dęby Wolskie (gmina Rusiec, powiat bełchatowski) doszło dziś rano do śmiertelnego wypadku.
Sulejów stawia na bezpieczeństwo
Burmistrz miasta i gminy Stanisław Baryła podpisał ostatnio z Tomaszem Józefiakiem, komendantem miejskim policji w Piotrkowie umowę o przekazaniu z budżetu samorządu ośmiu tysięcy złotych na dodatkowe letnie patrole.
Piotrkowski poseł Lewicy przyłączył się do protestujących mieszkańców wsi Oleśnik pod Bełchatowem. Władze gminy chcą tam zorganizować eurowybory w kaplicy.
pow. tomaszowski: Tragiczny wypadek na drodze
33-letnia kobieta poniosła śmierć na miejscu w wypadku do którego doszło dziś nad ranem na drodze do Spały w powiecie tomaszowskim.
pow. piotrkowski: Turniej Wsi w Wolborzu
Takiej imprezy jeszcze w powiecie piotrkowskim nie było. Turniej Wsi organizuje w ramach Dnia Ziemi Piotrkowskiej Starostwo Powiatowe w Piotrkowie. Imprezę zaplanowano na 30 maja tego roku w Wolborzu.
Sąd Okręgowy w Piotrkowie wydał wyrok zgodnie z którym Powiat Tomaszowski musi zapłacić 1.300.000 złotych plus odsetki oraz pokryć koszty postępowania sądowego w kwocie 80.000 złotych w związku z nieprawidłowościami powstałymi przy finansowaniu ścieżki rowerowej z Tomaszowa do Spały.
Monitoring pomógł w szybkim ustaleniu sprawców napadu, którego ofiara zmarła. Brutalny rozbój został wykryty, a sprawcy trafili za kraty. Do zdarzenia doszło w Szczercowie.
Od najbliższego poniedziałku urzędy skarbowe w całym województwie oraz Izba Skarbowa przy al. Kościuszki 83 w Łodzi wydłużają godziny pracy. We wszystkie dni robocze do końca kwietnia skarbówki będą pracowały do godz. 18. Pracownicy urzędów i izby będą przyjmować zeznania podatkowe za 2008 rok i udzielać informacji dotyczących wypełnienia PIT.
Aż 10 kierowców "na podwójnym gazie" złapali wczoraj policjanci z Piotrkowa i Wolborza. Trzech z nich miało już orzeczone sądowe zakazy kierowania wszelkimi pojazdami za wcześniejszą jazdę po pijanemu.
Najpiękniejsze Palmy i Stoły Wielkanocne
Ser opiekany, różnorodne pasztety i jajka podane na setki sposobów – w Gimnazjum w Rozprzy po raz piąty Starostwo Powiatowe w Piotrkowie zorganizowało Przegląd Palm i Stołów Wielkanocnych. Za najpiękniejszą palmę wielkanocną jury przeglądu postanowiło przyznać nagrodę specjalną uczniom Zespołu Szkół Rolniczych w Czarnocinie.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat