Artykuły do tagu: POW

Rachunki za prąd niższe o 90%! Jak to możliwe?
Całą wypowiedź można sprowadzić do dwóch słów: instalacja fotowoltaiczna. Obecnie to rozwiązanie cieszące się dużą popularnością wśród gospodarstw domowych i przedsiębiorców. Sprawdźmy dlaczego.
COVID-19: Dwa razy mniej zakażonych niż ozdrowieńców
Według najnowszego raportu Ministerstwa Zdrowia W całej Polsce jest 10 858 kolejnych chorych na COVID-19. W województwie łódzkim potwierdzono natomiast 746 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Zmarło 41 osób, 8 z nich nie posiadało chorób współistniejacych. Mamy też 1579 ozdrowieńców.
7 milionów złotych na drogi w Piotrkowie i powiecie
Blisko 7 mln złotych trafi do Piotrkowa i powiatu z Funduszu Rozwoju Dróg, które zostaną przeznaczone na ważne inwestycje w infrastrukturę drogową. Większość z tej kwoty i rekordowe dofinansowanie trafi do samorządu powiatu piotrkowskiego, który we współpracy z gminą Czarnocin zrealizuje za te pieniądze przebudowę fragmentu drogi do Tuszyna.
Mecz Piotrkowianina z Wisłą obejrzymy za darmo w internecie
Etatowy medalista mistrzostw Polski. czyli Orlen Wisła Płock przyjedzie w piątek do Piotrkowa opromieniona jednym z największych sukcesów w historii klubu. We wtorek płocka drużyna świętowała bowiem awans do Final Four Ligi Europy po wygranej z duńskim GOG Handbold.
COVID-19: 900 nowych zakażeń w Łódzkiem
Według najnowszego raportu Ministerstwa Zdrowia W całej Polsce jest 12 762 kolejnych chorych na COVID-19. W województwie łódzkim potwierdzono natomiast 900 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Zmarło 67 osób, 11 z nich nie posiadało chorób współistniejacych. Mamy też 1289 ozdrowieńców.
COVID-19: Dużo zgonów na ziemi łódzkiej
Według najnowszego raportu Ministerstwa Zdrowia W całej Polsce jest 13 926 kolejnych chorych na COVID-19. W województwie łódzkim potwierdzono natomiast 1051 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Zmarło 61 osób, 6 z nich nie posiadało chorób współistniejacych. Mamy też 697 ozdrowieńców.
Specjalistyczne leczenie alergii w PCMD
Oddział dziecięcy Powiatowego Centrum Matki i Dziecka w Piotrkowie rozszerza swoją ofertę o nowoczesną alergologię. Od 3 lat kierownikiem oddziału jest dr Tomasz Grzelewski - znakomity specjalista w dziedzinie alergologii, który podjął się wraz ze swoim zespołem medycznym, przy aprobacie dyrektora PCMD prof. Piotra Woźniaka, uruchomienia pododdziału alergologii.
COVID-19:Ponad 9 tys. zakażeń w całym kraju
Według najnowszego raportu Ministerstwa Zdrowia W całej Polsce jest 9 246 kolejnych chorych na COVID-19. W województwie łódzkim potwierdzono natomiast 713 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Zmarło 38 osób, 2 z nich nie posiadały chorób współistniejacych. Mamy też 1619 ozdrowieńców.
COVID-19: Po weekendzie, jak zwykle mniej zakażeń
Według najnowszego raportu Ministerstwa Zdrowia, w Polsce jest 7 283 kolejnych chorych na COVID-19. Minionej doby w województwie łódzkim potwierdzono 414 przypadków zakażeń koronawirusem. Zmarła jedna osoba, która posiadała choroby współistniejące. Mamy też 1563 ozdrowieńców. Dla porównania w miniony poniedziałek (12 kwietnia) odnotowano 722 przypadki zakażenia wirusem SARS-CoV-2 w Łódzkiem.
W Rozprzy zamontują eko-słupek
W centrum Rozprzy stanie eko-słupek. To urządzenie, które pokazuje aktualną jakość powietrza w okolicy. Kolor znajdującej się na urządzeniu lampki odpowiada aktualnemu stężeniu pyłów w powietrzu. Dane można śledzić także w specjalnej aplikacji mobilnej.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat