Artykuły do tagu: PKP

Będzie remont wiaty. Wreszcie!
Już w przyszłym roku podróżni na stacji w Piotrkowie Trybunalskim będą mieli do dyspozycji odnowiony peron i wyremontowaną zabytkową wiatę. W środę PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. podpisały umowę na 4,5 mln zł.
Remont wiaty się opóźni?
Nie było chętnych na wykonanie remontu zabytkowej wiaty nad peronem pierwszym w Piotrkowie, dlatego PKP PLK zmuszone były by przetarg na wykonanie tych prac unieważnić.
Wniosek o areszt dla dróżnika (FILM)
Piotrkowska Prokuratura Rejonowa zakończyła czynności przygotowawcze w sprawie wypadku kolejowego, do którego doszło we wtorek rano. W środę późnym wieczorem do sądu trafił wniosek o tymczasowe aresztowania dróżnika.
Tragedia w Piotrkowie - wjechał pod pociąg, zginął na miejscu [AKTUALIZACJA] VIDEO
Tragiczny wypadek na przejeździe kolejowym na ulicy Granicznej w Piotrkowie. Kierowca wjechał samochodem osobowym przed nadjeżdżający pociąg. 35-letni mężczyzna zginął na miejscu.
Przejazd na Słowackiego otwarty
Dobra wiadomość dla wszystkich kierowców - przejazd na ulicy Słowackiego jest już czynny.
Zamkną przejazd na Słowackiego
Uwaga kierowcy! W najbliższy piątek (21.10) zostanie zamknięty przejazd kolejowy na ul. Słowackiego w Piotrkowie. Utrudnienia zakończą się w poniedziałkowy wieczór.
Przejazd na Roosevelta wreszcie otwarty
Z opóźnieniem, ale jednak. Według pierwszych komunikatów przejazd na ulicy Roosevelta w Piotrkowie miał być czynny od 14 października. Otwarto go dopiero we wtorek wieczorem, ale prace trwają nadal.
Jakie zmiany w rozkładzie kolejowym?
Od najbliższej niedzieli wchodzi w życie korekta rozkładu jazdy na kolei. Przewozy Regionalne zapewniają, że w okolicach Piotrkowa i Radomska zmiany są niewielkie.
Zamknięty przejazd na Roosevelta [AKTUALIZACJA]
Od poniedziałku przejazd kolejowy na ulicy Roosevelta jest zamknięty.
Stańczyk, Jan Matejko, a może Pomarańczarka? Wybierz nazwy pociągów PKP Intercity!
Od 12 września na facebookowym profilu PKP Intercity można zagłosować na nazwy dla dziesięciu pociągów, mających kursować od nowego rozkładu jazdy 2016/17. Jeden z nich może nosić imię piotrkowianina - generała Wojska Polskiego - Stefana "Grota" Roweckiego. Jest to już druga edycja internetowego plebiscytu. Partnerami tegorocznej akcji są Muzeum Narodowe w Warszawie oraz Urząd ds. Kombatantów i Osób Represjonowanych. Plebiscyt zakończy się 25 września.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat