Artykuły do tagu: PKP

Na piotrkowskim dworcu, który regularnie figuruje w notatnikach dyżurnego policji, będzie bezpieczniej. Polskie Koleje Państwowe rozstrzygnęły po wielu miesiącach przetarg na montaż monitoringu na tych dworcach, gdzie jest on przestarzały albo nie ma go w ogóle, a ze względu na bezpieczeństwo podróżnych powinien jednak tam być.
Piotrków: Wymiana oświetlenia na dworcu PKP
Wymiana słupów, lamp oświetleniowych i linii energetycznych-to zakres prac jakie prowadzone są na dworcu kolejowym w Piotrkowie. Od kilku dni brygady remontowe wymieniają infrastrukturę energetyczną na peronie drugim.
Raport NIK: Zły stan piotrkowskiego dworca PKP
Brudne poczekalnie, brak toalet, bezdomni na dworcach i zdechłe zwierzęta - to obraz ponad 65 proc. polskich dworców skontrolowanych przez Najwyższą Izbę Kontroli. Na 265 miejsc, Piotrków znalazł się na niechlubnym 59 miejscu.
Aż 19 milionów złotych kosztować ma remont dworca kolejowego w Piotrkowie Trybunalskim. Inwestycja planowana jest na lata 2009-2011.
Piotrków: Będzie monitoring na Dworcu PKP
Polskie Koleje Państwowe ogłosiły przetarg na budowę monitoringu wizyjnego na 19-tu dworcach w Polsce, w tym także w Piotrkowie.
Dwaj młodzi mężczyźni zginęli w wyniku potrącenia przez pociąg na torowisku dworca PKP w Piotrkowie. Do wypadku doszło dziś przed godz. 5 rano.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat