Artykuły do tagu: PIP

Samochód przygniótł mężczyznę. Wypadek w Wolborzu
Do poważnego wypadku doszło w środę w warsztacie samochodowym w Wolborzu. Samochód przygniótł mężczyznę. Rannego zabrał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.
Czy na pewno wszyscy nauczyciele mogą przystąpić do strajku?
Czy na pewno wszyscy nauczyciele, którzy zgłosili gotowość do walki o wyższe wynagrodzenia, mogą przystąpić do strajku?
Są pierwsze kary za handel w niedzielę
Pierwsze kary za złamanie przepisów dotyczących niedziel bez handlu w naszym regionie już nałożone. Inspektorzy z piotrkowskiego oddziału Państwowej Inspekcji Pracy podczas dwóch marcowych niehandlowych niedziel skontrolowali kilkadziesiąt punktów i wykryli pierwsze nieprawidłowości.
500+. Ostatni dzwonek na otrzymanie świadczenia z wyrównaniem
Jeszcze tylko przez dwa dni można składać wnioski o wypłatę świadczenia wychowawczego z wyrównaniem. Nowy okres świadczeniowy rozpoczął się 1 października i potrwa do końca września 2018 roku.
12.10.2016 14:29
Wypadek w Piomie Odlewni
Do wypadku przy pracy doszło w środę w zakładzie Pioma Odlewnia w Piotrkowie. Według naszych nieoficjalnych informacji, 53-letni mężczyzna doznał poważnego urazu ręki.
Cyrkowe sztuczki dla najmłodszych
Skwer Handlowy z supermarketem Piotr i Paweł z okazji Dnia Dziecka przygotował dla najmłodszych specjalną atrakcję, która pozwoli dzieciakom poczuć się jak prawdziwi cyrkowcy. W piątek 3 czerwca od godz. 13.00 do 19.00 na terenie pasażu handlowego wszystkie dzieciaki będą mogły spróbować swoich sił z grupą prawdziwych cyrkowców.
Politechnika Częstochowska wspiera piotrkowską młodzież
Politechnika Częstochowska objęła patronatem klasy technik ochrony środowiska i technik systemów energetyki odnawialnej w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych i Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych nr 3 w Piotrkowie. Podpisano już porozumienie w tej sprawie.
KWB Bełchatów nagrodzona za bezpieczną pracę
Kopalnia Węgla Brunatnego Bełchatów została laureatem XXII edycji konkursu Państwowej Inspekcji Pracy „Pracodawca – Organizator Pracy Bezpiecznej”, w kategorii zakładów pracy zatrudniających powyżej 250 pracowników.
Nie żyje 56-latek. Wpadł do rozdrabniarki
Tragedia w Lubieniu w powiecie piotrkowskim. Nie żyje mężczyzna, który z niewyjaśnionych przyczyn wpadł do maszyny rozdrabniającej drewno.
Nie inspektorzy z Piotrkowa Trybunalskiego lecz z Kielc sprawdzą, czy w piotrkowskim oddziale Mostostalu są łamane prawa pracowników.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat