Artykuły do tagu: PGR

Wycieczka rowerowa dla najmłodszych
Dwudniową wycieczkę rowerową przeznaczoną zarówno dla dzieci, jak i dorosłych organizuje już w sobotę, 16. czerwca, Piotrkowska Grupa Rowerowa.
Podróże małe i duże w Miejskiej Bibliotece Publicznej
Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Próchnika w Piotrkowie zaprasza na pierwsze spotkanie z cyklu „Klub Podróżnika”, które odbędzie się 17 kwietnia o godz. 17.00 w Czytelni dla dorosłych MBP (ul. Jerozolimska 29).
Zdobyli Szwecję na dwóch kółkach
W tym roku tylko raz złapali kapcia, złamali jedną szprychę i cztery stopki. To “techniczny” bilans tegorocznego wyjazdu Piotrkowskiej Grupy Rowerowej (PGR) do Szwecji. Reszta była bez zarzutu.
Piotrkowianie pobiegli Piotrkowską
Aż 60 biegaczy z Piotrkowa wzięło udział w 12. Biegu Ulicą Piotrkowską Rossmann Run w Łodzi.
05.11.2012 09:14
PGR – to już 7 lat!
Tydzień temu obchodzili swój jubileusz. Od 7 lat organizują Masy Krytyczne, wycieczki, wyprawy, przejażdżki i wspierają najróżniejsze akcje w mieście. Piotrkowska Grupa Rowerowa, licząca około 40 aktywnych członków, obchodzi w tym roku swoje siódme urodziny.
7 lat PGR! Urodzinowa Masa Krytyczna już w piątek
Już jutro (piątek) odbędzie się jubileuszowa Masa Krytyczna Piotrkowskiej Grupy Rowerowej. Zbiórka o godzinie 18.00 przed Uniwersytetem Jana Kochanowskiego w Piotrkowie.
Na rowerach ruszą na Jasną Górę, aby 26 sierpnia uczestniczyć w święcie Matki Bożej Częstochowskiej Królowej Polski, ale też po to, by spotkać przyjaciół, wymienić doświadczenia, pomodlić się w intencji bezpieczeństwa rowerzystów.
18.08.2012 14:36
W najbliższą niedzielę (19 sierpnia) Piotrkowska Grupa Rowerowa zaprasza na wycieczkę do Kluk (okolice Bełchatowa). Trasa będzie liczyła około 70 km.
Piotrkowska Grupa Rowerowa na Białorusi
Choć tytuł mógłby na to wskazywać, to nie będzie opowieść o mocno znacjonalizowanym rolnictwie naszego wschodniego sąsiada. Nie będzie też o polityce i Łukaszence. Choć o polityce może jednak trochę będzie – polityce życiowych wyborów, która to grupie piotrkowian – zamiast nerwowego oczekiwania na doniesienia o kolejnym “upadku” biura podróży – kazała wziąć wakacyjny los w swoje ręce, a właściwie... nogi.
Kolejną pielgrzymkę rowerową na Jasną Górę organizuje Piotrkowska Grupa Rowerowa wraz z kościołem Panien Dominikanek.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat