Artykuły do tagu: PGESkra

Rodziny zastępcze ¶więtowały w hali Relax
To z okazji Dnia Rodzicielstwa Zastępczego, który w tym roku opatrzono hasłem „Moc, energia i rodzina”. Wszyscy, którzy w pi±tek 18 maja uczestniczyli w imprezie nie mogli narzekać na brak atrakcji. Do Piotrkowa zawitali bowiem siatkarze PGE Skry Bełchatów oraz tancerka i aktorka Agnieszka Kaczorowska.
Bełchatowska PGE Skra będzie szukać talentów w Gorzkowicach
W Gorzkowicach powstanie niebawem Akademia Siatkówki Skry Bełchatów. Dzisiaj wójt Alojzy Włodarczyk oraz wiceprezes PGE Skry Bełchatów Grzegorz Stawinoga podpisali porozumienie w tej sprawie.
Bełchatowianie pokonali w niedzielę (27 kwietnia) 3:0 Asecco Resovię Rzeszów.
Ideały lewicy zawsze były mu bliskie
„Ideały nowoczesnej lewicy zawsze były mi bliskie” – przyznał Michał B±kiewicz, siatkarz AZS Częstochowa oraz wieloletni zawodnik PGE Skry Bełchatów.
- Dzi¶ mogę już oficjalnie potwierdzić - będę kandydował w wyborach do Parlamentu Europejskiego - informuje piotrkowianin Michał B±kiewicz.
Michał B±kiewicz zawiesza siatkarsk± karierę
Piotrkowianin Michał B±kiewicz, zawodnik AZS Częstochowa, zawiesza swoj± karierę siatkarsk±. O powodach tej decyzji informuje swoich fanów na oficjalnym facebookowym profilu.
Na II zlot fanów zaprasza PGE Skra Bełchatów. Spotkanie kibiców z siatkarzami odbędzie się Bełchatowie w parku Olszewskich.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat