Artykuły do tagu: PFM

Kurczy się załoga Piotrkowskiej Fabryki Mebli
Coraz więcej pracowników PFM składa wypowiedzenia umów o pracę. Kiedy ostatnio o tym informowaliśmy wypowiedzeń było 12. Teraz jest ich znacznie więcej.
Sytuacja pracowników Piotrkowskiej Fabryki Mebli jest fatalna. Spotkanie załogi z prezesem nie przyniosło żadnych pozytywnych rezultatów. Pracownicy fabryki otrzymali od związkowców druk wypowiedzenia umowy o pracę.
Czy to koniec Piotrkowskiej Fabryki Mebli?
Pracownicy piotrkowskich “Mebli” zastanawiają się, jaka przyszłość czeka ich zakład pracy – miejsce, w którym większość załogi spędziła całe życie. Dla znacznej części pracowników to pierwsza i jedyna firma, w jakiej podejmowali pracę, a tak złej sytuacji w PFM-ie jak teraz chyba nigdy nie było.
Pracownicy narzekali na to, że prezes nie wypłaca im pensji, a w hali produkcyjnej jest zimno. O Piotrkowskiej Fabryce Mebli głośno było kilka tygodni temu. Wygląda jednak na to, że po serii kontroli Inspekcji Pracy sytuacja trochę się poprawiła. Co będzie dalej?
23.02.2012 11:58
Bez pensji od listopada
Piotrkowska Fabryka Mebli w kryzysie. Skarżą się, że w hali produkcyjnej jest minusowa temperatura, że od kilku miesięcy nie dostają pensji, że materiały do produkcji docierają z opóźnieniem. - Ludzie przychodzą i skamlą, że nie mają za co żyć.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat