Artykuły do tagu: PAA

Państwowa Agencja Atomistyki zaprzecza informacjom o skażeniu promieniotwórczym w Polsce
Państwowa Agencja Atomistyki stanowczo zaprzecza informacjom na temat rzekomego wystąpienia skażenia promieniotwórczego na terenie Polski - oświadczyła w sobotę PAA. Dodała, że sytuacja radiacyjna na terenie kraju pozostaje w normie.
Jusup Abdusalamow: konkurencja oznacza progres
Piotrków od kilkudziesięciu lat słynie z zapasów, zawodnicy Atletycznego Klubu Sportowego regularnie zdobywają medale na arenach krajowych i zagranicznych, kiedyś być może dołączą do nich także wychowankowie powstającej w piotrkowskim Klubie Sportowym Tom-Fit Center Akademii Jusupa Abdusalamowa, w której mają się szkolić zapaśnicy w stylu wolnym, trener naszej kadry narodowej w stylu wolnym i wicemistrz olimpijski z Pekinu będzie osobiście prowadził niektóre zajęcia, czy to będzie konkurencja dla Atletycznego Klubu Sportowego?
W Piotrkowie zapasy nie tylko dla klasyków
Akademia Jusupa Abdusalamowa powstaje w piotrkowskim Klubie Sportowym Tom Fit Center, będą mogli tam trenować miłośnicy zapasów w stylu wolnym, to może być uzupełnienie oferty Atletycznego Klubu Sportowego, który słynie ze szkolenia klasyków.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat