Artykuły do tagu: Pływalnia

Remont basenu przy Belzackiej dobiega końca
Przez epidemię koronawirusa z użytku wyłączone są m.in. miejskie pływalnie. Ośrodek Sportu i Rekreacji wykorzystał czas przestoju na remont.
Grand Prix w piotrkowskiej pływalni
Ponad 300 osób wzięło udział w II rundzie Grand Prix województwa łódzkiego w pływaniu, które w sobotę odbyło się w piotrkowskiej pływalni przy ul. Belzackiej. Uczestnicy brali udział w konkurencjach indywidualnych jak i rodzinnych.
Kamienie w saunie polał... rozpuszczalnikiem
Skropił kamienie w saunie rozpuszczalnikiem. Do niecodziennego zdarzenia doszło we wtorek na terenie piotrkowskiej pływalni przy ul. Belzackiej.
W ferie taniej na lodowisku i basenach
Uczniowie z województwa łódzkiego rozpoczęli już ferie zimowe. Dwutygodniową przerwę od nauki można spędzić aktywnie. Młodzi piotrkowianie mogą skorzystać z oferty Ośrodka Sportu i Rekreacji - wybrać się na miejskie baseny lub lodowisko.
Basen na Belzackiej zamknięty
Jeszcze dziś zamknięta jest pływalnia przy ul. Belzackiej w Piotrkowie. Trwają prace modernizacyjne.
Kompleks basenów przy  Belzackiej?
Leszek Heinzel, dyr. OSIR w Piotrkowie mówił niedawno na antenie Radia Strefa FM o budowie odkrytego basenu przy ul. Żwirki w Piotrkowie. Tymczasem my proponujemy zupełnie inne rozwiązanie.
Zabawy w wodzie na piotrkowskiej pływalni
Dzieci ze świetlic artystycznych MOK wybrały się do krytej pływalni OSiR w Piotrkowie. Zabawy w wodzie to zawsze wielka atrakcja dla wszystkich dzieci. Nie inaczej było i tym razem.
Kto powiedział o solarach? Zwolnić pracownika!
Czy kolektory słoneczne zamontowane (kosztem ponad 300 tys. zł) na potrzeby krytej pływalni przy ul. Próchnika Piotrkowie działają, czy nie?
Piotrków wyprzedził ministerstwo
Od 10 lat w Piotrkowie realizowany jest program nauki i doskonalenia pływania wśród najmłodszych dzieci. Trzecioklasista po kilku latach nauki ma możliwość wyrobienia karty młodego pływaka - dokumentu, który uprawnia do korzystania z miejskich pływalni za jedyne 2 zł.
Basen przy Próchnika: Dopiero rozpoczynają prace
Prace przy modernizacji basenu (ul. Próchnika) miały zakończyć się pod koniec sierpnia. Problemy przetargowe sprawiły jednak, że na nową pływalnię piotrkowianie będą czekać jeszcze dwa miesiące.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat