Artykuły do tagu: Płyty

Hale z płyty warstwowej – dlaczego warto na nie postawić?
Magazyny mogą przyjmować mocno zróżnicowane formy, związane z typem przedmiotów, które się w nich przechowuje. Jednym z najpopularniejszych w ostatnim czasie rozwiązań są hale z płyty warstwowej. Skąd tak wielkie zainteresowanie akurat takimi projektami? Czy naprawdę pozwalają one na wygodniejszą pracę oraz optymalizację procesów, których wymagają różne rodzaje logistyki magazynowej?
Giełda płytowa w Piotrkowie
Parę tysięcy płyt kompaktowych i winylowych można było kupić podczas sobotniej giełdy płytowej, która obyła się w ramach akcji „Płyty w Twoim Mieście”. Niektóre egzemplarze mogły być prawdziwą gratką dla pasjonatów i kolekcjonerów.
Czy płyty winylowe są kultowe?
Płyty winylowe znów zyskują na popularności. Coraz częściej organizowane są specjalne strefy, gdzie każdy miłośnik starego brzmienia znajdzie coś dla siebie.
Wraca Piotrkowska Giełda Staroci
Pierwsze w tym sezonie spotkanie miłośników staroci odbędzie się 20 maja między 7:00 a 14:00 na placu zamkowym przed Muzeum w Piotrkowie Trybunalskim.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat