Artykuły do tagu: Oswietlenie

Latarnie świecą w dzień, a w nocy panują ciemności
Mieszkańcy Piotrkowa zauważyli, że na ul. Kwiatowej, Mickiewicza i Lelewela latarnie działają w dzień, natomiast po zmroku już nie.
Jak wykorzystać taśmę LED w oświetleniu pokoju?
Taśmy LED stają się coraz popularniejszym sposobem nie tylko na oświetlenie, ale i ciekawą aranżację mieszkania i domu. W zależności od ich kolorystyki, rozmieszczenia, liczby czy wielkości, oświetlenie pokoju taśmą LED potrafi nadać pomieszczeniu określony klimat. Jak wykorzystać taśmę LED-ową w oświetleniu pokoju? Przeczytaj poniższy artykuł i zainspiruj się.
Czy w Piotrkowie znów zapanują ciemności?
W miniony weekend nie działało oświetlenie na ul. Słowackiego na odcinku od pl. Kościuszki do przejazdu PKP oraz na ul. Sienkiewicza w Piotrkowie. Awarię usunięto, ale... tylko tymczasowo.
Oświetlenie świąteczne – nie tylko w charakterze ozdób choinkowych
Świąteczna magia nie bierze się znikąd. Przybrane ozdobami choinkowymi drzewko świąteczne to podstawa, ale z pewnością nie wszystko, co będzie nam potrzebne, aby stworzyć nastrojową atmosferę. Niezwykle istotne jest również oświetlenie świąteczne. Myślicie, że lampki choinkowe wystarczą? Nic bardziej mylnego…
Słup na środku chodnika będzie przestawiony
Nowe lampy ledowe pojawiły się na osiedlu Wyzwolenia w Piotrkowie. Słuchacz Strefy FM zwrócił naszą uwagę na ustawienie jednego z nich. Okazuje się, że został ulokowany na środku chodnika.
Jakie oświetlenie wybrać do biura? Poznaj porady eksperta
Biuro to miejsce pracy, w którym bardzo ważną rolę odgrywa oświetlenie. Dowiedz się jakie oświetlenie wybrać, tak aby zapewnić zdrowie pracownikom i w jak najlepszy sposób zaaranżować przestrzeń. Poznaj porady eksperta.
Lampy w stylu nowoczesnym czy klasycznym? Trendy oświetleniowe na 2018 rok
Nowy Rok przynosi ze sobą nie tylko nowe postanowienia i cele, ale też zmiany. Wśród takich zmian często są przemiany wewnętrzne oraz zewnętrzne - przemeblowania, remonty oraz drobne naprawy mieszkaniowe. A jakie mieszkanie bez nowej oryginalnej lampy? Racja, żadne. Kosztem oświetlenia można odświeżyć wnętrze, ale też nadać mu nowego znaczenia i zmienić wcześnie wybrany styl. Można wymienić główną lampę w salonie, a można pójść na całość i wymienić całe oświetlenie w domu lub mieszkaniu. Zobaczmy, jakie lampy będą popularne w tym roku.
Problem z oświetleniem ulicznym w Piotrkowie
W pólnocno-zachodniej części Piotrkowa wieczorem i w nocy nie świecą się lampy uliczne. Problem dotyczy m.in. ulic Kostromskiej, Dmowskiego czy Armii Krajowej.
Nowe oświetlenie uliczne do końca czerwca
Do końca czerwca tego roku w Ręcznie przy ul. Piotrkowskiej powstanie nowy odcinek oświetlenia ulicznego.
Robią przegląd latarni w mieście
Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta prowadzi przegląd latarni w całym Piotrkowie. Po tym, jak kilka dni temu zardzewiała lampa runęła na zaparkowany samochód, pracownicy piotrkowskiego Zarządu Dróg mają sporo pracy.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat