Artykuły do tagu: Ostrzezenie

Ostrzegają przed silnym wiatrem
Referat Zarządzania Kryzysowego i Obrony Urzędu Miasta ostrzega, że we wtorek na terenie naszego województwa może występować silny wiatr.
Namawiają do podpisywania umów. Rzecznik konsumentów ostrzega!
Z informacji przekazanych przez mieszkańców wynika, że na terenie Piotrkowa Trybunalskiego pojawili się przedstawiciele firmy, która zajmuje się sprzedażą energii elektrycznej oraz gazu.
Uwaga na zapadnięty chodnik na ul. Śląskiej!
O tym, że stan chodników w mieście pozostawia wiele do życzenia pisaliśmy już wielokrotnie. Jednak to, z czym musimy się zmierzyć na ulicy Śląskiej (na wysokości mostku) to nie zwykła nierówność, ale prawdziwe zapadlisko, do którego wpadł jeden z mieszkańców, jadąc wieczorem rowerem.
Policja ostrzega: Uważajmy na połączenia z egzotycznych krajów!
Ostatnio pojawiły się sygnały od firm telekomunikacyjnych i ich klientów o nasileniu zjawiska nieodebranych połączeń z nieznanych numerów. Metoda oszukiwania abonentów, najczęściej sieci telefonii komórkowej, polega na wykorzystywaniu skłonności do oddzwaniania na nieodebrane połączenia. Zwykle jeden sygnał dzwonka odzywa się wieczorem lub w nocy, nie dając szans na odebranie. Oszuści liczą na to, że właściciel numeru oddzwoni, generując tym samym wysoką opłatę za połączenie.
Ostrzeżenie dla konsumentów
Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów ostrzega przed nieuczciwymi praktykami ze strony właściciela kilku portali. Warto przeczytać.
SMS-y ostrzegają mieszkańców Gorzkowic
11 SMS-ów wysłali w tym roku przedstawiciele gminy Gorzkowice mieszkańcom, którzy są zalogowani w SMS-owym Systemie Powiadamiania. Na ogół były to ostrzeżenia pogodowe, ale nie tylko.
Nie wpuszczajcie obcych do mieszkań! Spółdzielnia mieszkaniowa ostrzega lokatorów
Uwaga na oszustów podszywających się pod pracowników Piotrkowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej! Do jednego z mieszkań przy ulicy Norwida we wtorek przyszedł mężczyzna, który chciał wyłudzić pieniądze.
W ostatnich dniach w kraju odnotowano wiele przypadków zatrucia narkotykami, tzw. dopalaczami. Do szpitali trafiły osoby z ostrym zatruciem organizmu. - Apelujemy i ostrzegamy, aby nie kupować i nie zażywać takich substancji. Producenci i sprzedawcy dopalaczy kierują się przede wszystkim zyskiem, za nic mając ludzkie życie. Sprzedając dopalacze – sprzedają śmierć! - apeluje w komunikacie prasowym Ministerstwo Spraw Wewnętrznych.
06.07.2015 12:10
Uwaga! Może zagrzmieć
Referat Zarządzania Kryzysowego i Obrony Urzędu Miasta ostrzega, że w poniedziałek do godziny 19.00 mogą wystąpić w naszym regionie gwałtowne burze z opadami deszczu i gradu. Porywy wiatru mogą sięgać nawet 80 km/h.
Uwaga na barszcz Sosnowskiego! Ta roślina może zabić
Słuchacz Strefy FM alarmuje, że kilka krzaków trującej rośliny rośnie przy drodze w Kole w gminie Sulejów. Krzaki maja wysokość około 2 metrów.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat