Artykuły do tagu: Ostrzezenie

Ostrzegamy przed silnym wiatrem i śnieżycami!
Silny wiatr o średniej prędkości 45 km/h z porywami nawet do 110 km/h. Do tego opady śniegu, nawet zawieje śnieżne. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega! Niebezpieczne zjawiska atmosferyczna mogą występować w czwartek od godz. 16.00 do piątkowego poranka (godz. 8.00).
Uwaga na dzikie zwierzęta!
Ryzyko napotkania dzikiej zwierzyny na drodze stale rośnie - po trasach, położonych w bezpośrednim sąsiedztwie leśnych terenów, jeździ coraz więcej samochodów, a infrastruktura drogowa jest stale rozbudowywana. Piotrkowska policja ostrzega i prosi, by nie lekceważyć ostrzegawczego znaku A-18b. Tylko od początku września na drogach powiatu i miasta doszło do 63 tego typu zdarzeń.
W nocy możliwe burze z gradem
Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego ostrzega przed kolejnymi gwałtownymi zjawiskami atmosferycznymi, które mogą wystąpić w Łódzkiem.
22.06.2017 13:47
Będą burze z gradem
Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego ostrzega przed burzami z gradem. Gwałtowne zjawiska atmosferyczne obserwować możemy w Łódzkiem od północy 23 czerwca do godz. 12.00.
Ostrzegamy! Będą burze z gradem
IMGW ostrzega, że w niedzielę od 14.00 do 22.00 mogą wystąpić na naszym terenie – tzn. w Łódzkiem – burze z gradem. Prawdopodobieństwo wystąpienia tego zjawiska to 90%.
Spacer w parku po zmroku wykluczony
Piotrkowianie, uważajcie na siebie spacerując po parku Belzackim, zwłaszcza po zmroku.
Będą utrudnienia na krajowej „jedynce”
W ciąg najbliższych dni na drodze krajowej nr 1 między Piotrkowem Trybunalskim a granicą województwa śląskiego planowane są dwa remonty.
Córka popełniła przestępstwo, trzeba ją wykupić z aresztu
Mieszkaniec Piotrkowa Trybunalskiego odebrał telefon. Głos w słuchawce poinformował go, że jego córka, od lat przebywająca w Anglii, popełniła przestępstwo i aby ją „wykupić”, piotrkowianin musi wpłacić określoną sumę pieniędzy. W tle mężczyzna słyszał krzyki i błagania („Pomóżcie, ratujcie!”). - Żona wpadła w panikę, chciała zapłacić – mówi nam mieszkaniec. Mężczyzna zachował jednak zimną krew, zadzwonił na policję.
Zgłaszają się kolejni poszkodowani. Rzecznik konsumentów ostrzega
Nie milkną echa naszego materiału dotyczącego biura pośrednictwa kredytowego z ulicy Toruńskiej w Piotrkowie. Do naszej redakcji zgłaszają się kolejne osoby, które czują się oszukane przez tę firmę. - Już kilka miesięcy temu przestrzegaliśmy przed zaciąganiem pożyczek w tym biurze - powiedział Bartłomiej Krasiński na antenie Strefy FM. Miejski rzecznik konsumentów przypomniał, że każdą umowę kredytową należy dokładnie przeczytać.
Ostrzegamy! Będzie burza
Po południu, wieczorem i w nocy będzie padać i grzmieć – synoptycy znów ostrzegają nas przed gwałtownymi zjawiskami atmosferycznymi.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat