Artykuły do tagu: Ostrzał

Kto strzelał do autobusu MZK?
W niedzielny wieczór ktoś strzelał, najprawdopodobniej z wiatrówki, do autobusu Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego w Piotrkowie. Do zdarzenia doszło na ul. Żeromskiego. Taką informację przekazał nam czytelnik naszego portalu.
Dalsze losy rannego bielika
Ranny bielik jest już w azylu dla ptaków w warszawskim zoo. W piątek drapieżnik został tam przetransportowany - informuje na swoim profilu facebookowym Nadleśnictwo Piotrków. Na zdjęciu przygotowania do podróży.
Region: Strzelił sobie w głowę
- Nie mogę uwierzyć, że on sobie strzelił w głowę. Wszyscy twierdzą, że to samobójstwo, ale ja nie mogę w to uwierzyć. Znam go. Pokonał wiele trudności życia, zaczęło mu się układać i nagle strzela sobie w głowę? - pyta mieszkanka Piotrkowa.
O mały włos a doszłoby do tragedii. Policjanci z Bełchatowa wyjaśniają okoliczności postrzelenia 25-letniego bełchatowianina przez jego 52-letniego ojca.
Zagadkowa śmierć 46-letniego piotrkowianina
Wczoraj w jednym z garaży przy ulicy Belzackiej znaleziono mężczyznę z raną postrzałową głowy.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat