Artykuły do tagu: Ostrowski

W Sejmie nagłośnili sprawę wapienników
Mieszkańcy gminy Sulejów po raz kolejny dali przykład jak buduje się społeczeństwo obywatelskie. Bartosz Borkowski, Mariusz Kaczmarek i Wojciech Ostrowski wzięli udział w konferencji prasowej - STOP układom - STOP odpadom.
Piotrków: Konkurs Wiedzy o Sporcie
Kto jest rekordzistą świata w biegu na 100 metrów, ile medali olimpijskich ma na swoim koncie Michael Phelps po IO w Londynie, wymień trzech zawodników i trzy zawodniczki grające w minionych sezonie w piotrkowskich zespołach piłki ręcznej, w którym roku powstała Polonia Piotrków – m.in. na takie pytania musieli odpowiedzieć uczestnicy trzeciej edycji Konkursu Wiedzy o Sporcie, który odbył się dzisiaj w piotrkowskiej filii UJK.
Poseł Tadeusz Woźniak gościł w Sulejowie
Polityk Solidarnej Polski przybył do naszego miasta na zaproszenie ruchu społecznego Młody Sulejów dla Pokoleń. Głównym tematem roboczego spotkania była sprawa niebezpiecznych odpadów
A.Ostrowski: Ludzie nie mogą lądować na bruku
Poseł Artur Ostrowski apeluje do piotrkowskich radnych, aby przyjrzeć się problemom mieszkańców miasta, objętych wyrokiem eksmisyjnym z prawem do lokalu socjalnego.- Tacy ludzie mają prawo przebywać w swoich dotychczasowych mieszkaniach do momentu przyznania lokalu socjalnego, tymczasem coraz częściej są wyrzucani przez właścicieli kamienic, którzy tego prawa nie respektują. Trzeba coś z tym zrobić - mówi poseł SLD.
Piotrków. PPS a parlamentaryzm II RP
Polska Partia Socjalistyczna a parlamentaryzm II RP – to tytuł konferencji jaka trwa w piotrkowskiej filii Uniwersytetu Jana Kochanowskiego. Historycy prezentują bogatą historię PPS w tym działania jej polityków związanych z Piotrkowem. Do Piotrkowa przyjechali też obecni działacze Polskiej Partii Socjalistycznej.
Studenci AHE wybrali Piotrkowianina Roku
Laureatem pierwszego studenckiego plebiscytu na Piotrkowianina Roku "studenTrofy 2010" został poseł Artur Ostrowski. Tak zdecydowali studenci Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej Zamiejscowego Ośrodka Dydaktycznego w Piotrkowie.
- Znałem wielu z tych, którzy zginęli w Smoleńsku. To wielka tragedia - mówił na antenie Radia Strefa FM poseł SLD Artur Ostrowski.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat