Artykuły do tagu: Ostrowski

Żłobek w Sulejowie otwarty
W piątek (6.01) w Sulejowie został otwarty Żłobek Samorządowy "Kraina Troskliwości". Jest to pierwsza tego typu placówka samorządowa w powiecie piotrkowskim.
Burmistrz Sulejowa popiera pomysł M. Witko
- To bardzo dobry pomysł – tak inicjatywę prezydenta Tomaszowa w sprawie Zalewu Sulejowskiego ocenia Wojciech Ostrowski, burmistrz Sulejowa. Przypomnijmy, że Marcin Witko proponuje, aby to miasto przez niego zarządzane stało się administratorem największego zbiornika w regionie.
Burmistrz podjął wyzwanie
Burmistrz Sulejowa Wojciech Ostrowski postanowił spędzić swój urlop aktywnie i wybrał się w samotną podróż rowerową do...Rzymu.
Radio Strefa FM na Podklasztorzu
Plenerowe, letnie studio Radia Strefa FM pojawiło się w czwartek 21 lipca na Podklasztorzu. Reporter ze swoimi gośćmi rozmawiał o przeszłości, teraźniejszości i przyszłości gminy Sulejów.
Konflikt w Sulejowie nadal trwa
Po obniżeniu pensji burmistrzowi sulejowscy radni debatowali nad propozycją obniżenia… diet. Ostatecznie rajcy nie zgodzili się na zmianę swoich uposażeń. Burmistrz Sulejowa jest zbulwersowany taką decyzją.
Lewica prezentuje listę i propozycje reform
Przy ulicy Rakowskiej w Piotrkowie odbyła się w sobotę konferencja prasowa, zwołana przez posła SLD Artura Ostrowskiego. Przedstawiono na niej ostateczny kształt list Zjednoczonej Lewicy w okręgu numer 10.
W Sulejowie nowe stawki za odbiór śmieci
Aż dwóch sesji potrzebowali sulejowscy radni, żeby uchwalić nowe stawki za odbiór śmieci.
Poseł Artur Ostrowski zostanie wiceprezydentem Piotrkowa?
Wobec słabnącego poparcia SLD może okazać się, że piotrkowski poseł nie dostanie się do Sejmu w następnej kadencji. Nie wiadomo także czy Lewica w ogóle przekroczy próg wyborczy.
Budżet obywatelski w Sulejowie?
Czy sulejowianie będą mieli własny budżet obywatelski? Rezolucję w tej sprawie złożył do przewodniczącego Rady Miast, radny Sebastian Gaik.
Lewica już szykuje się do wyborów
Już za nieco ponad rok odbędą się wybory samorządowe. Kto będzie rywalizował o fotel prezydenta Piotrkowa? Tego jeszcze nie wiadomo, jednak poszczególne ugrupowania szykują już swoich kandydatów.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat