Artykuły do tagu: Orlik

Wola Krzysztoporska: Badmintonowe mistrzostwa na orliku
Badmintonowe mistrzostwa gminy, a do tego rekreacyjne, piłkarskie konkurencje dla dzieci – to wszystko podczas zmagań na wolskim orliku. Rozgrywki zorganizowali animatorzy orlika w Woli Krzysztoporskiej we współpracy z Gminną Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, a odbyły się one 18 sierpnia.
Wola Krzysztoporska: Zapraszają na wakacyjną spartakiadę!
Koszykarski konkurs rzutów za trzy dla dorosłych, rzut piłką lekarską, żonglerka, hula-hop i wiele innych sportowych atrakcji oraz nagrody dla najlepszych czekają na uczestników wakacyjnej spartakiady, która już 28 lipca w Woli Krzysztoporskiej.
Awantura o orlika przy SP 12
Niektórzy mieszkańcy Piotrkowa nie kryją oburzenia godzinami otwarcia orlika przy Szkole Podstawowej nr 12 (ul. Belzacka). Na ogrodzeniu boiska pojawiła się kartka z godzinami otwarcia boiska w okresie od 26 czerwca do 31 sierpnia (poniedziałek-piątek: 13.00 – 20.00, w soboty i niedziele od 10.00 do 17.00). Na facebookowej grupie, skupiającej ponad 8 tysięcy piotrkowian, pojawiło się kilka krytycznych komentarzy. "Orlik powinien być otwierany skoro świt", "Porażka", "Pewnie chodzi o kasę". No właśnie... o co chodzi? Sprawdzamy.
Uczniowie SP w Woli Kamockiej zwycięzcami w finale powiatu Orlikowej Ligi Mistrzów
W sobotę 22 maja na orliku w Sulejowie odbył się finał powiatu piotrkowskiego Orlikowej Ligii Mistrzów w kategorii klas I - III.
Zaplecze orlika w Woli Krzysztoporskiej jak nowe
Już od 1 marca po raz kolejny zostanie udostępniony kompleks sportowy w Woli Krzysztoporskiej.
Turniej OHP na piotrkowskich orlikach
Trwa IV Wojewódzki Turniej Piłki Orlikowej Młodzieży Łódzkiej. Imprezę organizuje Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy.
Gimnazjaliści z Przygłowa najlepsi
Pierwszy tegoroczny finał Orlikowej Ligi Mistrzów Województwa Łódzkiego w grach zespołowych zorganizowała Skra Bełchatów i jej Akademia Siatkówki. W ostatnią sobotę o zwycięstwo rywalizowało osiem najlepszych siatkarskich drużyn dziewcząt i chłopców w województwie – cztery męskie i cztery żeńskie.
Młodzi piłkarze z Aleksandrowa najlepsi w województwie
Zawodnicy zespołu Orlik Team, reprezentujący gminę Aleksandrów, zajęli pierwsze miejsce podczas finału wojewódzkiego Orlikowej Ligi Mistrzów, który odbył się Buczku. W tych samych zawodach uczestniczyły także piłkarki z tej gminy, które zajęły ostatecznie trzecie miejsce.
Rozprza to jedna z niewielu miejscowości, gdzie nie powstał jeszcze żaden orlik. Było to jednak świadome działanie władz gminy, aktualnie powstaje tam bowiem boisko wielofunkcyjne z zapleczem lekkoatletycznym, którego w przypadku orlików brakuje.
Z boisk "Orlika" przy ulicy Wysokiej 28/38 w Piotrkowie będzie można skorzystać także zimą.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat