Artykuły do tagu: Orlen

Obajtek: ponad 140 mld zł na strategiczne inwestycje w Grupie Orlen do 2030 r.
Do 2030 r. Grupa Orlen wyda na strategiczne inwestycje ponad 140 mld zł. Priorytetem będą projekty oparte o długofalowe trendy, technologiczne, konsumenckie i środowiskowe. Celem jest m.in. transformacja w multienergetyczny koncern - oznajmił prezes PKN Orlen Daniel Obajtek.
Mateusz Górny przekroczył kolejną granicę
Piotrkowianin pobił swój życiowy rekord w biegu na 60 metrów podczas mityngu Orlen Cup, który odbył się we wtorek w Łodzi. Lekkoatleta pokonał ten dystans w czasie 6:76, poprawiając swój dotychczasowy rezultat o dziesięć setnych sekundy. W tej imprezie rywalizują uczestnicy m.in. mistrzostw świata i Europy, poziom zawodów tradycyjnie był więc bardzo wysoki.
Rozbiórka stacji benzynowej przy Al. Sikorskiego w Piotrkowie [AKTUALIZACJA]
W środę na terenie nieczynnej stacji benzynowej rozpoczęły się prace związane z demontażem tego obiektu. Pod koniec ubiegłego roku informowaliśmy, że spółka PKN Orlen rozważa rozpoczęcie tam budowy nowej stacji. Teraz wydaje się, że zdecydowała się na podjęcie konkretnych kroków.
Znów będzie stacja paliw?
Czy w Al. Sikorskiego przy wjeździe do Piotrkowa znów będzie funkcjonować stacja paliw? Nie wyklucza tego spółka PKN Orlen.
Porażka Piotrkowianina z Orlen Wisłą Płock
Nie było niespodzianki w rozegranym awansem meczu 4. kolejki PGNiG Superligi szczypiornistów. Piotrkowianin przegrał z Orlen Wisłą Płock 28:35 (16:20).
Piotrków: Czy “resztki” stacji znikną?
Szpeci miasto, wydaje się być zupełnie bezużyteczna, niewielu wie, dlaczego przestała prosperować, ale... Pożytek z niej mają TIR-y, które utworzyły sobie tu darmowy parking. Co dalej z byłą stacją paliw przy rondzie Sulejowskim w Piotrkowie? Czy któregoś dnia jej pozostałości znikną?

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat