Artykuły do tagu: Oratorium

Uwaga! Nieznany mężczyzna zaczepia dzieci w centrum Piotrkowa (posłuchaj relacji)
Rodzice, uważajcie na swoje dzieci. Na jednym z portali społecznościowych pojawiła się informacja, że w okolicach świetlicy Oratorium św. Antoniego oraz przy ul. Narutowicza nieznany mężczyzna zaczepia dzieci.
Odnowione laboratorium językowe na UJK
Odnowione laboratorium językowe oddała dziś do użytku filia Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Piotrkowie Tryb. Jego wyposażenie kosztowało ok. 20 tys zł i było możliwe dzięki wsparciu PGE GiEK z Bełchatowa.
Kolejne stypendia od Fundacji
Kolejne stypendia artystyczne przyznała Fundacja „Wyciągamy dzieci z bramy”. Tym razem otrzymały je dwie podopieczne bernardyńskiego oratorium św. Antoniego.
06.12.2014 08:50
PIO rozdała prezenty
Piotrkowska Inicjatywa Obywatelska ufundowała mikołajkowe prezenty dla dzieci z Oratorium św. Antoniego w Piotrkowie. Dzieci dostały między innymi plecaki i słodycze.
19.09.2014 09:33
Z Kalwarii do Piotrkowa
- Wielu ludzi przychodzi i pyta, w jaki sposób mogą pomóc. Jesteśmy znów na początku kolejnego etapu drogi - mówił ojciec Gracjan Kubica, który po 6 latach powrócił do Piotrkowa, znów pełni funkcję gwardiana Klasztoru Ojców Bernardynów.
Wróciłem do domu, chwyciłem za miotłę
Najpierw trafił do Lublina, gdzie tworzył nową parafię i budował kościół. Potem przenieśli go do Kalwarii Zebrzydowskiej, gdzie kierował olbrzymim obiektem i sztabem ludzi. Nie było go 6 lat. O tym, że wraca dowiedział się od nas – piotrkowian. Ojciec Gracjan Kubica znów jest gwardianem klasztoru ojców Bernardynów w Piotrkowie.
Pierwsza wycieczka „Kolorowej Lokomotywy” z Piotrkowa
W czwartek (14 sierpnia) dzieci z Oratorium św. Antoniego wyruszyły na pierwszą wycieczkę w ramach projektu „Kolorowa Lokomotywa”.
- Z wielką radością zgodziłem się na udział dzieci z Oratorium w akcji „Kolorowa Lokomotywa” - mówił na antenie Strefy FM ojciec Gracjan Kubica, gwardian klasztoru ojców Bernardynów w Piotrkowie.
WSH: Wręczyli prezenty podopiecznym Oratorium
Społeczność akademicka Wyższej Szkoły Handlowej w Piotrkowie Trybunalskim, wzorem lat ubiegłych, przygotowała akcję charytatywną na rzecz podopiecznych z zaprzyjaźnionej Świetlicy Socjoterapeutycznej Oratorium św. Antoniego w Piotrkowie.
- Wyszedłem na Stare Miasto i zobaczyłem, że masa dzieciaków błąka się głodna po ulicach. To właśnie potrzeby tych dzieci zmobilizowały mnie, by stworzyć Oratorium...

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat