Artykuły do tagu: Opony

Jakie opony letnie wybrać
Planujesz kupić opony letnie, ale nie wiesz, na które się zdecydować? Biorąc pod uwagę szeroką ofertę opon na rynku, wybór może być rzeczywiście trudny. A należy dokonać go mądrze, bowiem odpowiednio dobrane felgi i opony wpływają na bezpieczeństwo jazdy. Jeśli więc nie orientujesz się w tym temacie, a nie chcesz lub nie masz możliwości poprosić o poradę bardziej doświadczonego kierowcę, ten artykuł jest dla ciebie.
Wymieniać, czy nie wymieniać?
Dwa lata temu głośno było o pomyśle obowiązkowej wymiany opon na zimowe. Pomysł upadł, ale temat wciąż aktualny. Zwłaszcza teraz.
24.03.2014 09:37
Kilka słów o oponach
Każdy posiadacz auta wie, a w każdym razie powinien wiedzieć, jak ważnym elementem są odpowiednio dobrane opony. Stanowią tę część samochodu, która ma największy wpływ na bezpieczeństwo podczas podróży, gdyż jako jedyna ma bezpośredni kontakt z nawierzchnią. Wybierając odpowiednie opony, zapewniamy sobie zdrowie, zwiększamy komfort podróży, a także oszczędzamy.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat