Artykuły do tagu: Opony

Nie na wiosnę lub zimę, ale na cały rok – czy warto kupić opony wielosezonowe?
Jeden komplet opon na cały rok jazdy samochodem brzmi jak idealne rozwiązanie dla każdego kierowcy. Ale czy na pewno tak jest? Jakie są wady i zalety różnego rodzaju ogumienia?
Jakie opony letnie wybrać
Planujesz kupić opony letnie, ale nie wiesz, na które się zdecydować? Biorąc pod uwagę szeroką ofertę opon na rynku, wybór może być rzeczywiście trudny. A należy dokonać go mądrze, bowiem odpowiednio dobrane felgi i opony wpływają na bezpieczeństwo jazdy. Jeśli więc nie orientujesz się w tym temacie, a nie chcesz lub nie masz możliwości poprosić o poradę bardziej doświadczonego kierowcę, ten artykuł jest dla ciebie.
Wymieniać, czy nie wymieniać?
Dwa lata temu głośno było o pomyśle obowiązkowej wymiany opon na zimowe. Pomysł upadł, ale temat wciąż aktualny. Zwłaszcza teraz.
24.03.2014 09:37
Kilka słów o oponach
Każdy posiadacz auta wie, a w każdym razie powinien wiedzieć, jak ważnym elementem są odpowiednio dobrane opony. Stanowią tę część samochodu, która ma największy wpływ na bezpieczeństwo podczas podróży, gdyż jako jedyna ma bezpośredni kontakt z nawierzchnią. Wybierając odpowiednie opony, zapewniamy sobie zdrowie, zwiększamy komfort podróży, a także oszczędzamy.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat