Artykuły do tagu: Opoczno

Podpalił samochód za złe parkowanie
Takim wyczynem popisał się w czasie weekendu 57-latek z Opoczna. Do poniedziałkowego poranka trzeźwiał w policyjnej celi, bo podczas podpalania auta miał blisko 2 promile alkoholu - relacjonuje Barbara Stępień, oficer prasowy policji w Opocznie.
Policjanci z Opoczna wracają do normalnej pracy
W poniedziałek (11.05) w Komendzie Powiatowej Policji w Opocznie uchylono obowiązek kwarantanny. Tym samym patrole i interwencje są już obsługiwane przez miejscowych mundurowych. Od 29 kwietnia interwencje i patrole realizowali tam bowiem mundurowi z Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim i z Oddziału Prewencji Policji w Łodzi.
Opoczyńska policja etapami wraca do normalnej pracy
Policjanci i pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Opocznie stopniowo kończą obowiązek odbywania kwarantanny, po tym jak wśród nich wykryto kilka zakażeń koronawirusem. Teraz jednostka etapami wraca do normalnego funkcjonowania.
Terytorialsi będą badać na obecność koronawirusa w mobilnym punkcie Test&Go.
We wtorek 5 maja pod Opocznem powstanie pierwszy wojskowy punkt pobierania wymazów w województwie łódzkim. Kierowcom i pasażerom, bez wysiadania z samochodu, żołnierze 9 Łódzkiej Brygady Obrony Terytorialnej pobiorą próbki na obecność koronawirusa. Z wnioskiem o pomoc w zorganizowaniu i obsłudze punktu pobrań wymazów tego typu zwrócił się wojewoda łódzki.
Piotrkowscy policjanci interweniowali w Opocznie
Mundurowi z piotrkowskiej komendy, pełniący służbę na terenie Opoczna, zwrócili uwagę na podejrzane zachowanie dwóch mężczyzn, jadących vw passatem. Podczas podjętej wobec nich interwencji okazało się, że jeden z nich posiadał przy sobie narkotyki oraz dowód osobisty pochodzący z przestępstwa.
Piotrkowscy policjanci będą obsługiwać teren powiatu opoczyńskiego
Kilka zakażeń koronawirusem wykryto w Komendzie Powiatowej Policji w Opocznie. W związku z tym zapewnieniem bezpieczeństwa i obsługą bieżących zdarzeń na terenie powiatu opoczyńskiego zajmą się w najbliższym czasie funkcjonariusze z Komendy w Piotrkowie Trybunalskim oraz z Oddziału Prewencji Policji w Łodzi.
Kolejne śmiertelne ofiary Covid-19 w regionie. Są także nowe przypadki zakażeń
Biuro prasowe województwa łódzkiego poinformowało w czwartek o śmierci 5 osób z naszego regionu zakażonych koronawirusem. Ponadto w województwie odnotowano kolejne zakażenia.
Dar serca dla Opoczna z czeskiego... Opočna   
Urzędnicy z Opoczna poinformowali na stronie internetowej tamtejszego magistratu, że przedstawiciele ich miasta partnerskiego z Czech przesłali kilkadziesiąt maseczek do rozdania mieszkańcom w trudnych chwilach pandemii koronawirusa. Czeskim miastem partnerskim Opoczna jest... Opočno.
Korona party w Opocznie? 25-latek zapłaci grzywnę za złamanie kwarantanny
Z karą grzywny musi się liczyć 25- letni mieszkaniec Opoczna, który złamał obowiązek pozostania w domu, pomimo objęcia go kwarantanną. Dodatkowo mężczyźnie, i czworgu jego znajomym, grozi odpowiedzialność za złamanie zakazu gromadzenia się, który został wprowadzony z uwagi na panującą sytuację epidemiologiczną.
Policjanci uratowali życie 30-latka
Funkcjonariusze z powiatu opoczyńskiego nie dopuścili do próby samobójczej. We wtorek (3 marca) policyjny patrol został pilnie skierowany  w rejon pustostanów w Drzewicy, gdzie według zgłoszenia na dachu jednego z opuszczonych budynków miał stać mężczyzna. Istniało duże prawdopodobieństwo, że 30-latek chce targnąć się na swoje życie.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat