Artykuły do tagu: Opinia

Nadal nie ma opinii biegłych. Śledztwo w sprawie karambolu na A1 przedłużone
Do końca października zostało przedłużone śledztwo w sprawie ubiegłorocznego karambolu na autostradzie A1. Na przełomie maja i czerwca miała być gotowa opinia biegłych, bez której dalsze prowadzenie sprawy jest niemożliwe.
24.04.2014 09:08
Życzenia
Na facebookowym profilu Graffiti Piotrków pojawił się tekst autorstwa Mariusza Baryły, w którym zajmuje się on tematem świątecznym. Poniżej prezentujemy cały artykuł.
Budżet Piotrkowa za 2011 rok został pozytywnie zaopiniowany przez Regionalną Izbę Obrachunkową w Łodzi, która uznała, że plan miejskich dochodów i wydatków spełnia niezbędne kryteria zawarte w ustawie o finansach publicznych.
Marek Mazur zamienił łódzki szpital na piotrkowski
Przewodniczący Sejmiku Województwa Łódzkiego - Marek Mazur, został przewodniczącym nowej Rady Społecznej Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie. Jest to gremium, które zajmie się opiniowaniem decyzji dyrekcji piotrkowskiego szpitala.
Czy S12 będzie przebiegać przez Piotrków?
S12 przez Piotrków? Piotrkowski wariant przebiegu drogi S12 znalazł się w grupie trzech wybranych, których analiza jest konieczna, aby wydać decyzję środowiskową.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat