Artykuły do tagu: Operacja

Straciła męża, teraz walczy o sprawność córki
Przez trzy lata Magda i Radek starali się o dziecko. Wreszcie się udało. By poznać płeć, w 13. tygodniu ciąży zdecydowali się na badania prenatalne. Dziewczynka! Okazało się jednak, że z rączką dziecka coś jest nie tak, nie ma paluszków. Kolejny cios nadszedł kilka miesięcy później. Radek nie zdążył zobaczyć córki. Utonął, kiedy Magda była w 8. miesiącu ciąży. Dziś kobieta sama musi walczyć o sprawność Weroniki. W internecie trwa zbiórka na operację dla małej mieszkanki Gorzkowic.
Lekarze zostawili jej w brzuchu narzędzie chirurgiczne. Szpital przeprasza pacjentkę
Przez 2 lata chodziła z metalowym narzędziem w brzuchu, które zaszyto jej podczas operacji wycięcia śledziony. Przedmiot wykryto w piątek w trakcie badania tomograficznego. Teraz pani Andżelika, mieszkanka powiatu piotrkowskiego, przebywa w szpitalu w Bełchatowie, gdzie we wtorek przeprowadzono zabieg usunięcia zacisku.
Pierwsza operacja endoprotezy kolana w piotrkowskim szpitalu
Najpierw operacja wszczepienia endoprotezy kolana, a później pierwszy zabieg wszczepienia endoprotezy stawu ramiennego. To wszystko w ciągu ostatnich kilkunastu dni w Szpitalu Wojewódzkim im. M. Kopernika w Piotrkowie.
Laura jedzie do USA na operację
O chorej na zespół Aperta Laurze Matuszewskiej wspominaliśmy kilkukrotnie. Mała piotrkowianka jest po zabiegu rozszerzenia czaszki, ale niedługo znów będzie operowana. Odwiedziliśmy rodzinę Matuszewskich i przy okazji dowiedzieliśmy się, na jakim etapie jest leczenie i rehabilitacja półtorarocznej dziewczynki.
Amputowali mu nogę - jest już opinia biegłych
Jest opinia biegłych z Colegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w sprawie amputacji nogi 28-latka ze wsi Rękoraj. Do zdarzenia doszło w styczniu ubiegłego roku.
Stracił nogę – czy to wina lekarzy?
Czy zaniedbanie lekarzy było przyczyną amputacji nogi 27-latka ze wsi Rękoraj. Sprawę bada już prokuratura.
Piotrków: Będą transmitować operacje za ocean
Operacje w najwyższej rozdzielczości obrazu transmitowane i konsultowane na żywo nawet za ocean, czy błyskawiczne przesyłanie wyników medycznych do dowolnego miejsca na świecie - już niebawem szpital wojewódzki im Mikołaja Kopernika w Piotrkowie będzie miał taką możliwość.
Ciuchcia ma się dobrze – przechodzi rehabilitację
Ciuchcia – piesek, który z piotrkowskiego schroniska trafił na stół operacyjny w Mikołowskiej Klinice dla Zwierząt odzyskuje siły.
Ciuchcia jest już po operacji kręgosłupa
Od tygodnia suczka o imieniu Ciuchcia znajduje się w Klinice dla Zwierząt w Mikołowie na Śląsku. Otrzymaliśmy informację, że przeszła już planowaną operację.
Piotrków: Nowy rozrusznik na “osiemnastkę”
Pani Aurelia* z rozrusznikiem serca żyje już osiemnaście lat. To na tyle długo, że koniecznie musiała poddać się operacji kolejnej jego wymiany. Wróciła do piotrkowskiego szpitala na Roosevelta, który podejmował się pierwszej operacji wszczepienia urządzenia, dającego 70-letniej pacjentce dłuższe, lepsze życie.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat