Artykuły do tagu: Opady

IMGW ostrzega przed intensywnym deszczem
Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie przed intensywnymi opadami deszczu. Komunikat dotyczy 16 powiatów województwa łódzkiego.
Stłuczka przy bibliotece
Intensywne opady deszczu sprawiły, że na drogach zrobiło się niebezpiecznie. We wtorek przed godziną 9.00 na skrzyżowaniu ulicy Jerozolimskiej z Placem Zamkowym w Piotrkowie zderzyły się dwa samochody osobowe.
Grad i zalane piwnice w gminie Sulejów
Przedmajówkowy relaks mieszkańcom gminy Sulejów przerwało nagłe załamanie pogody. Gwałtowne opady deszczu i gradu doprowadziły do zalania piwnic i uszkodzenia samochodów.
Mają prawo, więc kontrolują
Kilkanaście kontroli przeprowadzili w tym sezonie zimowym piotrkowscy strażnicy miejscy na prywatnych posesjach. Sprawdzali, czy w domowych piecach mieszkańcy nie spalają odpadów. Żeby nie było wątpliwości – Straż Miejska ma do tego prawo, a świadome niewpuszczenie funkcjonariuszy na posesję jest przestępstwem.
Nie tylko deszcz jest przyczyną zalań i podtopień
Nie tylko silne opady deszczu są przyczyną zalań i podtopień gospodarstw, ale przede wszystkim niedrożne rowy melioracyjne. Jak zauważa Straż Pożarna w Piotrkowie, rowy i przepusty często są pozasypywane.
W tym roku prawdziwej wiosny nie będzie ?
Dynamiczna sytuacja pogodowa, utrudnia sprecyzowanie prognozy.
Pogoda jak w przysłowiowym Marcu. Czy się ustabilizuje ?
Deszcz, śnieg, burza, wiatr, mróz, te i kilka innych zjawisk od kilku dni doświadczamy w naszym kraju. Czy pogoda się ustabilizuje ?
Nadciąga front atmosferyczny. Przygotujmy się na dość obfite opady śniegu.
Najbliższe godziny, przyniosą dość dynamiczną zmianę pogody.
Obfite opady śniegu paraliżują okolice.
Od wczoraj, zima ponownie zaatakowała. Okolice szczelnie przykryte świeżym puchem.
Szczegółowa prognoza pogody na Święta Bożego Narodzenia
Pogoda na najbliższe dni, nie wygląda najlepiej. Święta mokre i wietrzne.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat