Artykuły do tagu: OldTownJazz

Nagrody i wyróżnienia na Wigilii Artystycznej
Podczas tradycyjnej już corocznej Wigilii Artystycznej, która odbyła się w piątek w piotrkowskiej galerii ODA, specjalnymi nagrodami i podziękowaniami zostali uhonorowani ci, którzy w mijającym roku wyróżnili się szczególnie w środowisku twórczym naszego miasta bądź działalność tego środowiska mocno wspierali. Laureatem dorocznej nagrody ODA Black Box został Bronisław Brylski, natomiast Blue Box’a Art & Jazz otrzymał Stanisław Piotr Gajda. Specjalne wyróżnienia i podziękowania powędrowały także do firm i osób prywatnych, jak i wolontariuszy.
Kolejna odsłona Old Town Jazz w Piotrkowie
Jazz znów zabrzmi na piotrkowskim rynku. Stowarzyszenie Loża Kulturalna Stare Miasto organizuje koncert Skolik/Janek plays Cole Porter. Impreza odbędzie się 13 lipca o godzinie 20.00. Na scenie wystąpią: Marcin Janek(saksofon), Kacper Skolik (perkusja), Paweł Urowski (kontrabas) oraz Dominik Kisiel (piano).
Połączenie jazzu i hip-hopu w ramach cyklu Old Town Jazz
Eskaubei & Tomek Nowak Quartet zaprezentują się piotrkowskiej publiczności w piątek 11 maja o 20:00. Koncert odbędzie się przy ul. Rycerskiej 8. Na wydarzenie zaprasza Stowarzyszenie Loża Kulturalna Stare Miasto.
Ed Cherry gwiazdą Old Town Jazz
Najlepszy nowojorski gitarzysta jazzowy, wieloletni gitarzysta grupy legendarnego Dizzy Gillespie - Ed Cherry oraz Adam Kowalewski i Arek Skolik wystąpią w piątek (15 sierpnia) na scenie Skyy Pub. Początek o godz. 20.00.
OLD TOWN JAZZ zaprasza na koncert
Już w piątek (20 czerwca) o godzinie 20.00 na scenie Skyy (Rycerska 8) wystąpi PGR - Latin Fire! Zapraszamy.
Koncert z cyklu Old Town Jazz
Już 31 maja godz. 20.00 odbędzie się kolejny koncert z cyklu Old Town Jazz. Na scenie Skyy Pub (ul. Rycerska 8) wystąpi Przemysław Strączek Group feat. Flavio Li Vigni. Wstęp wolny.
21.08.2013 10:00
Old Town Jazz: NEW TRIO
W piątek (23 sierpnia) o godzinie 20.00 na scenie Zielona Oliwka (Rynek Trybunalski 2) wystąpi NEW TRIO w składzie: Tomasz Grzegorski (saksofon), Jan Smoczyński (organy Hammonda), Arek Skolik (perkusja). Wstęp: 15 zł.
OLD TOWN JAZZ: Arek Skolik Special Trio
W piątek (26 lipca) w Rynku Trybunalskim (Scena Zielona Oliwka) odbędzie się kolejny koncert z cyklu Old Town Jazz. Tym razem wystąpi Arek Skolik Special Trio w składzie: Marcin Kaletka (sax tenorowy), Kajetan Galas (Organy Hammonda) i Arek Skolik (perkusja). Początek o godzinie 20.00. Wstęp 15 zł.
5 lipca o godzinie 20.00 na Scenie Zielona Oliwka odbędzie się kolejny koncert z cyklu Old Town Jazz. Ty razem będzie to premiera pyty "RAMBLIN". Zagrają: Jarosław Bothur, Tomasz Kupiec i Arek Skolik. Wstęp 15 zł.
Old Town Jazz w Rynku Trybunalskim
Już w 14 czerwca (piątek) o godzinie 20.00 na Scenie Zielona Oliwka wystąpi Michał Wierba Doppelganger Project. Zapraszamy na godzinę 20.00.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat