Artykuły do tagu: Ograniczenia

Morawiecki: musimy utrzymać dystans społeczny na ulicach
Musimy utrzymać dystans społeczny na ulicach; będą ograniczenia w dostępie do parków, bulwarów, miejsc rekreacji - poinformował premier Mateusz Morawiecki po wtorkowym spotkaniu Rządowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego.
Nowe ograniczenia w kraju. Czego nam nie wolno?
We wtorek rząd wprowadził nowe ograniczenia dla społeczeństwa w związku z zagrożeniem koronawirusem. Są to nowe zasady bezpieczeństwa, w tym ograniczenie w przemieszczaniu się. Obowiązek pozostania w domu nie dotyczy jednak dojazdu do pracy czy załatwiania niezbędnych, codziennych potrzeb takich jak zakup jedzenia, lekarstw czy opieki nad bliskimi. - Zależy nam na tym, aby Polacy nie narażali siebie i innych na zakażenie koronawirusem – czytamy na rządowej stronie gov.pl.
17.03.2020 10:38
Teleporady zamiast wizyt
Powiatowe Centrum Matki i Dziecka w Piotrkowie ogranicza do przypadków koniecznych i uzasadnionych medycznie wizyty w: Przychodniach POZ, Poradniach Specjalistycznych, Poradni Profilaktyki i Terapii Uzależnień, Poradniach Stomatologicznych oraz Zakładzie Rehabilitacji Leczniczej. Jest to oczywiście związane z epidemią koronawirusa.
Od piątku samorządy mogą ograniczać sprzedaż alkoholu
Od piątku 9 marca rady gmin mogą ustalać maksymalną liczbę zezwoleń na sprzedaż alkoholu, również tego niskoprocentowego. To nie wszystko, samorządy od 9 marca 2018 roku mogą również wprowadzać ograniczenia nocnej sprzedaży.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat