Artykuły do tagu: Ogródek

Dynia-olbrzym wyrosła w Bujnach
Ważący 58 kilogramów okaz wyrósł w ogródku pani Teresy Michalskiej. Gigantyczną dynią mieszkanka Bujen zamierza podzielić się z rodziną. Będzie zupa i konfitury.
Zakaz podlewania ogródków w gm. Sulejów
W gminie Sulejów nie można podlewać ogródków. Takie ograniczenie urzędnicy wprowadzili w związku z trudną sytuacją związaną z zachowaniem ciągłości dostawy wody. Mieszkańcy są proszeni o to, by korzystać z niej wyłącznie podczas czynności pozwalających na zachowanie podstawowej higieny osobistej.
Zaczyna się sezon... ogródkowy
W czterech ścianach lokalu, czy też “w pięknych okolicznościach przyrody”? Gdzie wolimy spędzać czas? Jakakolwiek byłaby odpowiedź – dobrze, że w Piotrkowie zaczynamy mieć wybór.
Ogródki przy blokach nie są żadnym problemem
Zdobią osiedla w mieście, są ładne, kolorowe, a mieszkańcy o nie dbają jak o swoje działki. Ogródki kwiatowe przy blokach, bo o nich mowa, stanowią piękniejszą część piotrkowskich osiedli...

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat